Suomen tunarit

Pelaavat taas tappin. Ei yhtään oikeata fudaajaa, vaan paskahousu-kikkailijoita.
673
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

1-1

Äänestä

1-2

Äänestä

no nyt ne tunarit sitten hävis

Äänestä

Jotain suomen Veikkauksen monopolin suojelijoita. voi vitun vittu!

Äänestä

Valmentajat ja nyky pelajat vaihtoon heti, joukkueessa ei ole yhtään oikeata fudaajaa, vaan kikkailijoita ja paskatikun vetäjiä

Äänestä

että Suomi voisi voittaa Unkarin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fudiksen tietäjä kirjoitti:

Pelaavat taas tappin. Ei yhtään oikeata fudaajaa, vaan paskahousu-kikkailijoita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu