Mainarit ja apollo 13

Kaivosmiesten pelastumista on seurattu kuin apollo 13 selviytymistaistelua 70-luvulla. Koko maailma seuraa. Kaivosturma vaan on totta, apollo 13 ei.
2110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

2 ekaa pelastettua ovat pulleassa kunnossa? Onko koko juttu keksitty? Chilen mainosko?

Äänestä
  • 17 ensimmäistä päivää joutuivat säänöstelemään ruokiaan,
    sitten saatiin huoltoväylä auki.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


coalnaut kirjoitti:

Kaivosmiesten pelastumista on seurattu kuin apollo 13 selviytymistaistelua 70-luvulla. Koko maailma seuraa. Kaivosturma vaan on totta, apollo 13 ei.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu