Vähän

kaljuuntunut, kaljan pöhettämä ja turvottama. Keltaiset hampaat, hö-hö-hö-hö naurua naurava.
Hitaasti kävelevä, elämän murjoma KÄVELEVÄ PASKASÄKKI.
154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jättäytymällä metron alle keskellä ruuhka-aikaa. Vähän paremmin elämässään menestynyt kiireinen sinkkunainen harmitteli metron myöhästymistä ääneen kiroillen: "Vittu, kun nää mtror on aina myöhässä".
Jokaiselle jotakin, mutta ei aina sopivasti, vaan lähinnä sopimattomasti. Kukaan ei ole 100% onnellinen täällä epätasaarvoisessa maailmassa. Se, joka väittää olevansa, valehtelee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


läski... kirjoitti:

kaljuuntunut, kaljan pöhettämä ja turvottama. Keltaiset hampaat, hö-hö-hö-hö naurua naurava.
Hitaasti kävelevä, elämän murjoma KÄVELEVÄ PASKASÄKKI.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu