mistä herätys-

kannattaisi tilata herätys, tietääkö kukaan mikä niistä herättää parhaiten, aamulla sais herättää klo 7 tasan, ja mitä se maksaa? kyselen ennen kuin alan mitään tilata, ettei tule tilattua kuin sikaa säkissä
2271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minä tilasin KRSästä , eikä ollut hassumpi herätys . En tiedä sinusta kun en tunne , mutta huumoristasi päätellen saattaisit viihtyäkin .
Vaikka en nyt ihan tosissani tuota kirjoittanutkaan. Etkä sinäkään tosissasi kysynyt. Mutta ei anneta sen haitata .
Hyvää illanjatkoa sinulle velikulta ,nauran vieläkin!

Äänestä

Neiti aika on väkevä herättäjä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


liikkeestä kannattai kirjoitti:

kannattaisi tilata herätys, tietääkö kukaan mikä niistä herättää parhaiten, aamulla sais herättää klo 7 tasan, ja mitä se maksaa? kyselen ennen kuin alan mitään tilata, ettei tule tilattua kuin sikaa säkissä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu