RUOTSI ON MAAILMANMESTARI

Miettikää hetki kuka Ruotsin joukkueeseen saapuu kun Toronto ja Colorado tippuivat...

Selänne on pelkkää paskaa verrattuna Foppaan ja Sundiniin...VALITETTAVASTI...
5401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mutta kun katsoo kisojen pistepörssiä niin yllättävän hiljaista on ollut "änärinsuperstarat" osastolla! Jos Peltosen Ville, suoraan Sveitsistä (kaikella kunnioituksella) tulee on pistepörssin kärkipäässä!

Äänestä
  • Jagr on poikkeus.Iso kaukalo tai oma asenne aiheuttaa hankaluuksia NHL vahvistuksille.

    Forsbergin asenne on kyllä aina äärimmäisen kova.

    Äänestä

Tota en tullu edes ajatelleex...toivottavasti niillä on joko loukkaantumisia tai mielenkiinto mennyt,PLEASE!!!!!!!!!

Äänestä

olla oikeessa. Onnittelut!

Äänestä

Minua alkaa ottamaan jo päähän tuo tiettyjen nimipelaajien palvonta. Tuleepa jostain hämärästä mielikuvasta mieleen jokin sellainen peli, johon oli kerrankin saatu Kanadan kaikki suuret NHL-tähdet kokoon NL:a vastaan. Piti olla oikein "superdream", mutta kuis kävikään. Hävisivät. Heidät suorastaan "teurastettiin"suurinumeroisesti. Se niistä supernimistä. Uskonpa, että sellaisella hehkuttelu ei ole sen kummempaa tänäkään päivänä. Ihan kuolevaisiksi kaikki ovat tunnustautuneet:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Forsberg kirjoitti:

Miettikää hetki kuka Ruotsin joukkueeseen saapuu kun Toronto ja Colorado tippuivat...

Selänne on pelkkää paskaa verrattuna Foppaan ja Sundiniin...VALITETTAVASTI...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu