Jacques Jardin palaa

Seiskan juonareiden mukaan Jacques Jardin palaa Pihlajakadulle.
6839
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Juttu jo.

Äänestä

jeeee, tätä oonkin odottanut. Sanokaa nyt vielä, että Kaukovaaran perhekin palaa...

Äänestä

Naama on sitten varmaan parantunut, kun ei ne jaksa sitä kuitenkaan joka jaksoon meikata. Ellei kyseessä ole sitten joku muutaman jakson vierailu.

Äänestä

Varmaankin Perntain jaksossa, mutta ainakin ensi viikolla on mukana.

Tosin varmaan on tapahtunut ihme parantuminen.

Ja sitten tietenkin Jarkon näyttelijäm on huomannut "perkele, eihän rahaa tuu jos ei tee töitä"

Äänestä
  • eiks se aja taksia

    Äänestä

  • 1+13=14 kirjoitti:

    eiks se aja taksia

    Toivottavasti näyttelijä ei ole vaihtunut ja toivottavasti kasvot ovat ennallaan....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


............. kirjoitti:

Seiskan juonareiden mukaan Jacques Jardin palaa Pihlajakadulle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu