Kepun kassa on tyhjä!

Pitäiskö perustaa Kehittyvien Maakuntien Suomi uudestaan;-)))) Jarmo Korhonen nauraa hihittelee perunakuopassa kepulaisten loputtomalle tyhmyydelle;-))))

http://www.verkkoapila.fi/opencms/opencms/apila/uutiset/artikkelit/Keskusta julkistaa konsernin huonot talousluvut/11447.html?null
7115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat
  • Kepussa tunnustaminen ehkä voi tulla kyseeseen jos jää paikan päällä housut nilkoissa kiinni 10 todistajan, TV-kameran ja radion läsnäollessa. Edellyttäen ettei paikalla ole aidan yli hyppäämisvälineitä, Lipposta / EU:ta (syylliseksi sopivia kohteita) tai perunakuoppaa.

    Muuten syyllinen on Etelän metia.

    Äänestä

  • hoh hoh kepua kirjoitti:

    Kepussa tunnustaminen ehkä voi tulla kyseeseen jos jää paikan päällä housut nilkoissa kiinni 10 todistajan, TV-kameran ja radion läsnäollessa. Edellyttäen ettei paikalla ole aidan yli hyppäämisvälineitä, Lipposta / EU:ta (syylliseksi sopivia kohteita) tai perunakuoppaa.

    Muuten syyllinen on Etelän metia.

    lehti Hesari on Euroopan arvostetuin lehti!! mutta kepuloisten rötöstelyn, valehtelun, kieroilun ja tyhjän kassan vuoksi voimme hymyssä suin todeta että VARMA ja SUURI vaalitappio on kepulle tulossa eduskuntavaaleissa 2011!!


    vain kepuloinen pystyy tohon :)))

    Äänestä

  • Kepulaiset ovat sikoja

    Äänestä

yleisessä tiedossa oleva asia! Kuten kepun kanttajatkin elävät jatkuvasti yli varojensa ja samoin tekee heidän kepunsakkin. Lisäksi kepulihallituksen aikan on Suomi velkaantunut yli 70miljardilla egellä.
Tämä todistaa ettei kepuloiset kykene edes raha asioita hoitamaan!!

Äänestä
  • tukiaisina voi kaikille tulot tulla, jonkun pitää ne maksaa ja sitten vasta voidaan sosialisoida ne varat.
    Talous on kepulaisille myrkkyä, jopa puolue on konkurssi kypsä. Kepulaisten on vaikea käsittää, että mikä siinä on väärin, jos saa esim yritykseltä rahaa ja sen jälkeen äänestää maksajan ohjeiden mukaisesti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kepulainen mulukku kirjoitti:

Pitäiskö perustaa Kehittyvien Maakuntien Suomi uudestaan;-)))) Jarmo Korhonen nauraa hihittelee perunakuopassa kepulaisten loputtomalle tyhmyydelle;-))))

http://www.verkkoapila.fi/opencms/opencms/apila/uutiset/artikkelit/Keskusta julkistaa konsernin huonot talousluvut/11447.html?null

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu