Gallup:PS 14,3%, lähenee keskustaa!
Gilez
8120
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Homo- ja mamuhyysäys vituttaa suomalaisia, PerSut tarjoavat kanavan joka ajaa normaalien suomalaisten oikeuksia.
Homot ja mamut eivät kuulu suomalaiseen yhteiskuntaan eikä sen arvoihin!
Äänestää, meidän tulee myös mennä vaaliuurnille, eikä jäädä kotisohvalle jännäämään kuinka meidän ( PS )puolueelle käy.
HUVITTAA JO NYT MITEN HINTTARIEN, HELSINGIN SATEENKAARIMEDIAN JA MAMUJEN NAAMAT VENÄHTÄÄ KUN VAALITULOS JULKISTETAAN... TAITAA HYMY HYYTYÄ!!!!
vaara juuri piilee , kun ihminen tuudittautuu voitonhurmaan. "Gallupit eivät äänestä", totesi edesmennyt Urpo Leppänenkin usein.
jää nyt......luoja varjele.sitten kun on vaalit...persut saa paljon ääniä...TURPIIN VAAN ,3 VALTA PUOLUEELLE.Näytetään niille.missä kaappi seisoo.Suomen kansalaisia pitävät vähä älyisinä.että meille voi tehdä' mitä vaan.se hölmöily on saatava loppumaan.
Lukema kertoo että on vielä täyspäisiä Suomalaisia olemassa.
Älkää olko huolissanne jos ette ymmärrä mamutouhua. Riittävän typerät työvoimapulat ei mahdu
kenenkään ajatuksiin. Ei muuta kuin seurataan ammuntaa ruotsissa ja vartutaan vaaleja.
Homoaiheella ei tarvitse olla mitään tekemistä PS:n nousussa. Homojenkin kannattta nähdä asia niin, että jos PS jyrää, niin homojen todelliset vihaajat eivät maassamme liiemmin lisäänny. Homoviha on heillä uskonnossa, mutta kristityillä sitä ei ole, vaikka keskustelu on käynyt kuumana.
Homoja on haluttiin tai ei. Pahimpia ovat väkivaltarikolliset, rikolliset yleensäkin. Antaa homojen olla ihan rauhassa. Mitä heistä keuhkoamaan. Kyllä ne asiat lutviutuu, heterot saavat mennä naimsiiin kirkossa jtakossakin kunhan tuo adoptio-oikeus estetään homoilta, niin muuten ihan tasa-arvoisina. Töitä hekin täällä suomessa tekevät.
Maassa olevia kouluttautuneita työttömiä venäläisiä pitäisi oman kansan lisäksi saada työllistettyä. venäjältä on tullut suomeen paljon hyvää porukkaa, kuten länsimaista ja kaukoidästäkin.
löytää nyt edestään,mitä ovat taakseen jättäneet.....