Mieheni haluaa, että keinutan peppuani ja samalla riisun vaatteita vähemmäksi. Siinä vaiheessa, kun pikkarit ovat pois. Mies koskettaa sormellaan reikääni ja laukeaa samantien, mutta multa jää saamatta. Eikö miehet pysty saamaan useampaa orgasmia?
Joudun etsimään itselleni tyydytyksen nykyään toisaalta ja sitäkään ei jaksaisi enään pitkään. Voi olla, että jätän mieheni tämän takia.
Hän on sitä mieltä ,että naisen tulee tyydyttää mies ja saada nautinto miehen nautinnosta.
Joudun etsimään itselleni tyydytyksen nykyään toisaalta ja sitäkään ei jaksaisi enään pitkään. Voi olla, että jätän mieheni tämän takia.
Hän on sitä mieltä ,että naisen tulee tyydyttää mies ja saada nautinto miehen nautinnosta.
Vastaukset 13
Vanhimmat
miehesi ajattelutapa on ihan perseestä. Jos on vähänki miestä niin hän pitää huolta siitä, että nainekin saa orgasmin. Nautinto pitää aina olla molemminpuolinen ja tasapuolinen.
Olisikin kiva jos tyttöystäväni saisi orgasmin, mutta kun ei. Olemme kokeilleet monia tapoja kiihottaa häntä , mutta kun ei. Alkaa jo kyllästyttämään koko seksi!
Kylläpäs on miehesi herkkää laatua, yhtään väheksymättä kiihottavaa strippaustasi. Kyllä asia on vaan niin, että naisen tyydyttäminen on ensisijaista, sitten vasta oma tyydytys. Ja sitä paitsi tosimies saa parhaan tyydytyksen näkemällä naisen tyydyttyvän. Kunnon suuhoitoa naiselle ennen varsinaista aktia!
sitä toivoisinkin, mutta en saa!
Vaihda neandertaalisi oikeaan mieheen ja äkkiä!
Miksi ihmeessä olet tuollaisen itsekkään ääliön kanssa? Omanarvontunto-ongelmiako? Suostutko olemaan hänelle vain "peppu" kuten nimimerkkisi?
mitä haluat, koska seksi on iso osa parisuhdetta ja jos ei seksi suju, tyydytä sinun tarpeitasi, niin eikös se ole aika iso uhraus uhrata omat nautinnot kenties loppuelämäksi? Minkä ikäinen olet jos saan kysyä?
Väheksymättä sitä nautintoa, jonka saan kun tyydytän partneriani, parhaan tyydytyksen saan kun nainen osaa viedä minut taivaaseen. Harva osaa. Jos itse tuottaa naiselle huippuorkkuja, samaa vaatii myös häneltä.
Muuten, miksei kukaan nainen ajattele että "miehen tyydyttäminen on ensisijaista", tosinainen saa parhaan tyydytyksen näkemällä miehen tyydyttyvän"..?
En tosin yhtään puolustele viestiketjun aloittajan miestä, mikäli oikasti noin tahdittomasti käyttäytyy.
olette naimisissa niin vaikeampaa se jättäminen on mutta jos olette avoliitossa niin eikun kenkää ja ajattele omaa parastasi. Tuskin kaverisi löytää ihan heti uutta seuraa tolla tyylillä mutta sinulla on varmasti parempi tulevaisuus ilman häntä.
Ryhdy muslimiksi ja mene ympärileikattavaksi. Lopuu sillai oman nautinnon haku. Parei kuitenkin olis hakee mies, joka ei oo niin herkkä.
sitä peppua tutkimaan vähän tarkemmin?
Ei pysty antamaan lausuntoa ennenkuin asia on perusteellisesti tutkittu. ;)
Mies voi mahdollisesti saada toisen orgasmin melko pian. Oma mieheni on joskus saanut kaksi noin 10 minuutin aikana. Oli kyllä harvinainen tapaus, mutta nähtävästi mahdollista.
..mun luo niin tyydytän sut oikein kunnolla. Ei tarvitse etsiä monesta eri paikasta, hoidan homman kotiin. Ota yhteyttä!
käsket miehesi nuolemaan sinua pimpastasi ja työntämään sormiansa sisällesi.. jos ei suostu tähä nuku villavaatteet päällä äläkä riisu niitä vaatteita! :)