Tuommoisella sonnalla aivopestään Suomalaisia.
PELKKÄÄ PASKAA!
6
472
Vastaukset
- pösilöt paskaa katto
viisaasti sanottu
- TTK-fani
Vejä vittu päähäs ja pakene vuorille.
- ihmeen
takia sä katsot ttk, etkö osaa vaihtaa kanavaa ? taitaa olla sekin liian vaikea tehtävä sulle.
- Vittu mitä paskaa
En ole katsonut koko paskasta kuin pakolliset mainokset. Mitä saatanan tähtiä, pelkkiä turhiksia, onko nykäsen masa edes siellä?
- Meillä osataan
Vittu mitä paskaa kirjoitti:
En ole katsonut koko paskasta kuin pakolliset mainokset. Mitä saatanan tähtiä, pelkkiä turhiksia, onko nykäsen masa edes siellä?
on pelkästään kateellinen, kun ei osaa itse tanssia lainkaan.
- iurghurhg
ihan pelkkää sontaa...Mitä vittua mokomalla ohjelmalla on virkaa, muuta virkaa kuin että saadaan suomalaisen aivot pehmitettyä... Ihan sama miten joku läski apina tai riippurinta persettään heiluttaa tuolla tv:ssä.. Ei tajua miten mokoma kiinnostaa ihmisiä.. Näitä telkkarinorjia koukutetaan näköjään millon milläkin.. Hommatkaa elämä!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 823333
- 953003
- 532262
Mietin että
Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin201695- 201694
Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon
Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..111630Olisitpa rakkaimpani
Kaipaan sinua. Ikävä sinun läsnäoloa ja kaikkea sinussa. Päivistä, jolloin nähdään tulee onnellisia päiviä. Sinun seuras61498Tajusin vaan...
Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein221458Aaamu on täällä taas!
Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa131391Noin ulkonäkö-jutut ei multa
Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin381374