Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

-dildoa/hieromasauvaa hankkimassa-

Suositelkaa aidontuntuista ja hyvää välinettä kokemattomalle. Toivon tuosta löytyvän eri toimintoja sekä päässä ehkä imukuppi. Tarkoitus hankkia itsetyydykseen.
Otan mielelläni vastaan nimiä ja perustelun tai rehellisen arvosanan.
41627
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pitää kokeila onko hyvä! Ei kukaan muu voi sanoa että sopiiko sinulle tai ei.

Äänestä
  • Noi RFSUN kanget on täyttä roskaa ja ylihintaisiakin vielä. Älkää menkö vipuihin.

    Äänestä

  • ijowidojdoijw kirjoitti:

    Noi RFSUN kanget on täyttä roskaa ja ylihintaisiakin vielä. Älkää menkö vipuihin.

    Pyydän nyt poistamaan jutun jonka olin itse aloittanut. Kiitos

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


apua tarvitseva kirjoitti:

Suositelkaa aidontuntuista ja hyvää välinettä kokemattomalle. Toivon tuosta löytyvän eri toimintoja sekä päässä ehkä imukuppi. Tarkoitus hankkia itsetyydykseen.
Otan mielelläni vastaan nimiä ja perustelun tai rehellisen arvosanan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu