Olen seurannassa

Totuuden torvi 2010

Olen nykyään todella peloissani, että jokin taho illuminati tai hallituksessa aikoo eliminoida minut pian. Se taas johtuu siitä kun pidän yllä erästä blogia jossa kerron aika arkaluonteisista asioista tai ne ovat asioita joita valtaapitävät yrittävät salata tavalliselta kansalta ja minä aloin paljastelemaan niitä blogissani. Minua onkin tämän johdosta seurailtu paljon internetissä millä sivuilla käyn ja mitä kirjoitan. Tiedän, että tämäkin kirjoitus on tarkkailun alla ja epäilen, että sitä ei ehkä julkaista ja joka tapauksessa ne ovat saaneet helposti selville kuka nettiin kirjoittelee eli mistä koneesta ne ovat lähtöisin. Heillä on nimeni, osoitteeni ja kaikki henkilöllisyystietoni ja he pystyvät satelliitista suoraan seuraamalla, vaikka lähettää kuolettavan säteen tai aiheuttaa sydänkohtauksen koska sekin on täysin helppoa heiltä niillä edistyneillä teknologiloillaan.

Joskus huomaan kuinka auto tuntematon auto pysähtyy asuntoni nurkille eli siitä selvästi tarkkaillaan. Tiedän, että tuolla jossain on mustia autoja jotka vain odottavat milloin poistun asunnostani ja lähtevät seuraamaan siksipä en oikein uskalla lähteä minnekkään tai teen harhautusta etteivät voi seurata. Myös pienkoneet lentelevät asuntoni yllä sekin on jonkinlaista seurantaa tai muuten vain kiusaa yrittävät näin saada minut savustettua ulos tai tulevan hulluksi. Jonkiaikaa on jo kuulunut kummallista piipitys tai miten sen nyt selittäisin outoa ääntä kumminki asuntoni nurkilta öisin ja aamuisinkin ehkä tällä tavalla lähettävät jotain singnaalia joka vaikuttaa hermostoon tai sydämeen tms. saattaa olla ihan jokin huippukehittynyt seurantalaite tms. mene ja tiedä, mutta outoa tapahtuu nyt täällä ja yritän vain olla hissukseen tosin siitä ei ole apua paljoakaan koska he jo tietävät kuka olen, nimeni, ositteeni ja milloin ja mihin lähden.

Aina välillä vaikuttavat myös tietokoneeseeni ja internet yhteyteeni laittaen kaikkia viruksia ja haittaohjelmia, että koneeni menee aivan paskaksi ja tällöin täytyy taas formatoida. Kävin hammaslääkärissäkin ja sen jälkeen alkoi ongelmia, nimittäin tuo hammaslääkäri on "yksi niistä" tai ainakin maksettu, että laittoi hampaaseeni jotain sen jälkeen on tuntunut kivuliaalta ja oudolta saatoivat laittaa ehkä seuranta implantinkin sinne tai sellaisen sirun. Lisää tulossa asiaa sitä on ja paljon kunhan tämän saan ensin laitettua tänne.

12

735

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mieli YLI materian

      Et ole ainoa ketä näistä ongelmista kärsii. Olen kuitenkin päässyt stressaamisesta näiden suhteen meditoimalla.
      Mitä tulee noihin signaaleihin tai radioaaltoihin, niin olemme illuminatin koemaassa näiden suhteen. Älä stressaa niistä ja yritä meditoida.

      Mustat helikopterit ovat seuranneet minua puoli vuotta. Yritin alkuun vain sivuuttaa tämän asian, mutta ei siitä niin ohi pääse. Esim. viime kesänä eräissä sukujuhlissa ollessani pidin itseäni täysin hulluna kun näin mustan helikopterin. No kun muut juhlijat alkoivat kanssa katsella mikä ihme se helikopteri on niin itse vaan pakenin tilanteesta, kuitenkin muidenkin havainnot tukivat omaani sen väristä. No tästä lähtien olen vain pyrkinyt ottamaan asiat rauhallisesti vastaan.

      • Uusi Jeru

        Yöllä ollessamme irti ruumiistamme nämä astraalimaailmassa kuin kotonaan liikkuvat sanotaan nyt vaikka "illut" kun se on monille tuttu nimitys.
        Niin nämä "illut",kopterit tavallaan muovaavat meistä heikkotahtoisimpia haluamaansa muottiin viedäkseen eteenpäin Uutta maailmanjärjestystä.

        Järjettömiltä näyttävät teot ja tapahtumat ovat saaneet alkusysäyksen yöllä kohteen tietämättä ja muistamatta yhtään mitään. Katsellaanpa vaikka Iranin presidenttiä, äijähän on täysin järjetön, umpihullu, tajuihinsa tulematta käy kokouksissa ja matkustelee sekä päästelee suustaan juttuja joista ei ole itse vastuussa vaan kopterit puhuvat hänen kauttaan.

        Okkultismin keinoin on kautta aikojen hallittu maailmaa, yleensä niin hallitun hienosti että ihmiset luulevat tapahtumia sattumiksi. Sattumat ovat hyvin harvinaisia. Maailmahan olisi kaaosmaisessa tilassa jos tapahtumat etenisivät kuin seinistä kimpoilevat luodit, kukaan ei olisi turvassa. Niinpä kopterit öisin huolehtivat tulevaisuudestä jonka ovat mielikuvissaan jo etukäteen luoneet ja ohjailevat "johtajia" johtamaan vaikka kokonaisen kansakunnan tuhoon. Esimerkkejä on lukuisia ja lisää tulee kunhan ehditään.


    • hjstrjsrjtrs

      No minun mielestäni liioittelet. Varmasti NWO-vastaisia ihmisiä vainotaan ja tarkkaillaan mutta se tapahtuu ennemminkin hyvin pienessä muodossa. Osa selityksistäsi kuulostaa vain vainoharhalta. Esim. minua tarkkaillaan yleensä kun käyn julkisissa paikoissa kuten kaupassa, koulussa tai ostoskeskuksissa. Sen verran "ne" voivat panostaa tarkkailuun, mutta enpä usko että mitään agentteja vaanii sinua puskan takana. Lisäksi "ne" voivat tarkkailla internettiä ja tilisiirtoja mutta eipä tuo niin suuri juttu ole. Internetin puolesta, ala käyttämään proxya. Se ainakin häiritsee niiden tarkkailua. Karkuun et pääse tiedustelupalveluilta se on varma... tai no ellet muuta metsän keskelle asumaan. :D

    • jakinboas11

      Mulla ei ole mitään "arkaluontoista" tietoa missään eikä mistään, minua ei kukaan vainoa enkä pelkää ketään, kannatan illuminantin toimintaa vaikka en usko Kuulentoihin tai Osamaan, eläkää siivosti lakien mukaan.

    • alien be cool

      Kuule hei,

      Olisi kyllä asiallista laittaa nimi ja osoite kun kirjoittaa tänne. Eiks jeh?

    • Marsipaani 3

      Pysy kovana! elä missää nimessä luovuta tai anna niille pelkoasi! Jatka mitä teet nimittäin se näyttää ärsyttävän niitä. Elä mökkihöperöidy, jatka elämistä kuten ennenkin.

    • Paskon torveesi

      Hahahahahahah, no etpä ole sekaisin sinäkään, hahahah

    • troll's blood

      Trolli on aloittanut tämän keskustelun...

    • aaaaaaaaadwad

      lääkkeet?

    • Puustisen Antti

      Threadin aloittaja olin minä, eli Antti Puustinen nyk. Aarre Lehtonen.

    • juippeli14

      kertoisitko linkkiä salaisiin paljastuksiisi?

    • juippeli134

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Niin surullinen

      onnettomuus taas. Voimia ihan kaikille läheisille,kavereille ja kouluun 🙏
      Lapua
      221
      5071
    2. MIksi suurin osa persuista on alkoholisteja?

      Tätä jäin pohdiskelemaan....
      Maailman menoa
      38
      3398
    3. 35
      2918
    4. Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia

      Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on
      Maailman menoa
      141
      2783
    5. Paloautoko se oli kolarissa Juntusrannan risteyksessä?

      Oli kuva paloautosta nettijutussa.
      Suomussalmi
      25
      2448
    6. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      68
      2276
    7. Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!

      Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää
      Suomalaiset julkkikset
      19
      2178
    8. Mitä tapahtuu?

      Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?
      Outokumpu
      31
      1820
    9. Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään

      "Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s
      Yleistä autoilusta
      41
      1762
    10. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      83
      1438
    Aihe