hyräilevä

Onneksi meillä on haaveet:
kuvittelen, kuinka rakastuisin sinuun,
kun tapaisimme,
luulen, että siinä kävisi juuri niin.
3494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuinka haaveista tulisi totta? Luulen että minulle kävisi samoin!

Äänestä

Vieläkö uskaltais Rakastua,voisinko vielä koskettaa Sua.
Vieläkö sielussa tilaa,kun sydän ei kestä pilaa.
Katsomme uusia aamuja,mutta ei vielä...........

Äänestä

mikäs tässä on hyräillessä,
kesä on vasta tuloillaan ja
näyttää olevan seuraakin,
muitakin laulavaisia ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iltalintu kirjoitti:

Onneksi meillä on haaveet:
kuvittelen, kuinka rakastuisin sinuun,
kun tapaisimme,
luulen, että siinä kävisi juuri niin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu