kikkelin mittaajat

Miehet ovat perustaneet eduskuntaan jonku kikkelin mittaajien klaanin vai oliko se verkosto .
2162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

PELKISTÄ MULKUISTA!

Äänestä
  • koplassa punomassa jotain juonia...uusia konnan koukkuja.sama mistä komiteasta se raha niille juoksee.kunhan joku on.niitä kyllä eduskunnassa on riittämiin.millä ne omia etujaan saavuttaa...ON VA>IKKA MINKÄ LAISTA..HAUTOMOA.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pituuttalisääääääää kirjoitti:

Miehet ovat perustaneet eduskuntaan jonku kikkelin mittaajien klaanin vai oliko se verkosto .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu