Ylpeä sossupummi.

Niin se vaan on -PITÄÄ OLLA YLPEÄ! kuten minä, en oo menos töihin, ei jaksa kun saa rahaa siitä että ryöstää suomalaisia
3124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

korotetaan niin täällä on toinen sossupummiksi heittäytyvä.

Äänestä
  • Eläkkeen saannin perusta pitäisi olla työvuodet alojen mukaan, esim palomies 30-v toimistopäälikkö 45-v jne. tai sairaus, tietysti olisi myös ikäraja vaikka 60-70vee.

    Äänestä

kepuloinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sossu kantis kirjoitti:

Niin se vaan on -PITÄÄ OLLA YLPEÄ! kuten minä, en oo menos töihin, ei jaksa kun saa rahaa siitä että ryöstää suomalaisia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu