http://www.findance.com/uutiset/12783/nyt-puhuvat-tiedemiehet-meilla-on-todisteet-wtc-tornien-rajaytyksista
Nyt puhuvat tiedemiehet - "Meillä on todisteet WTC-tornien räjäytyksistä"
Nyt puhuvat tiedemiehet - "Meillä on todisteet WTC-tornien räjäytyksistä"
Vastaukset 7
Vanhimmat
Voi niitä tulevia kirjojansa/dokumenttejansa kai noinkin mainostaa. Kyse rahasta ja sen tekemisestä tähän paskaan uskovien idioottien kustannuksella, ei mistään muusta.
tietää että se oli salaliitto ja kyse oli öljystä kun amerikka pysähtyy jos öljyä ei ole niiten halussa ja ase teollisuus tarvitsi sodan.
niin kuin John F. Kennedy tapauskin oli salaliitto .
http://www.findance.com/uutiset/12338/nyt-ryhmittaytyivat-myos-julkkikset-wtc-iskut-oli-salaliitto
Joukko kasvaa aina vaan!
Tapahtuma johtaa automaattisesti siihen uuteen maailmajärjestykseen jossa ei ole enää keskenään sotivia ja omaa etua tavoittelevia kansallisvaltioita( hyi paha Usa) eikä sen kummempaa maailman hallintoa tarvita koska toimiva klobaali talous järjestelmä on jo melkein luotu, ehkäpä vielä jotain pintä taloudessa ja rahassa tapahtuu kun vuosi 2011 koittaa, tää on vain ennustus. Kannatan.
luopua mukavuuksistaan ja kansa laihtua ihan itsestään normaalipainoiseksi.
No niin.
tietenkin... ei arabit ole mestarilentäjiä jumbojeteillä