Enemmistö on tät paskakansaa

satoja vuosia.

PAINUKAA KOTIMAAHANNE HURRIT!
3124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Härregud! Vi här bland härre, och bättrefolk tror att du är en finne igen! Clearasil hjälper mot dina besvär.

Det är VI som är civilisarade, inte NI. Ni talar ett obegripligt språk, och tillhör Finsk-Ugriska "moukka" kansoihin.

Dessutom var det VI som lärde Er att tro på rätt Gud :)

Äänestä
  • "moukka" manniskor? "Skratt"

    Äänestä

  • att kirjoitti:

    "moukka" manniskor? "Skratt"

    EN ymmärrä apinaa.. Terveisiä ruotsailaisille molkottajille. Jag heter homo peter och jag tycker om pojkarna pyllärnä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


suvainnut kirjoitti:

satoja vuosia.

PAINUKAA KOTIMAAHANNE HURRIT!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu