Tuli vahingossa vingahtava pitkää pieru hedelmäosastolla. Ja haju titeysti kauhea! Yritin suoria mahdollisimman nopeasti matkoihini, mutta ehdin kuulla yhden nuorenparin tirskahtelevan,ja sitten yksi parivuotias pikkulapsi kysyi äidiltään:äiti mikä täällä haisee? En mennyt pitkään aikaan koko kaupaan. Mikähän on,kun jo viisikymppisellä tahtoo usein peräpää omia aikojaan narahtaa??
Pieraisin Prismassa!
Aulikki.S
4
1117
Vastaukset
- vilvek2
Minä 60v pieren tahallaan kovaäänisesti jos pierettää jos olen ukkoni kanssa niin laitan pierun hänen syykseen ospoittamalla häntä ja siirtymällä sivummalle.Konstit on monet.
- sdfsdfghgfds
hahahahah!! Loistavaa! "Jos olen ukkoni kanssa niin laitan pieun hänen syykseen " ahahahahahh!
- hftmk
sdfsdfghgfds kirjoitti:
hahahahah!! Loistavaa! "Jos olen ukkoni kanssa niin laitan pieun hänen syykseen " ahahahahahh!
hehhe-heeeeeeeeeeeh! :) Vanhemmat naiset on kovia paukuttelemaan!
- osapuolten osa
hftmk kirjoitti:
hehhe-heeeeeeeeeeeh! :) Vanhemmat naiset on kovia paukuttelemaan!
se on kuin isänmaallisuus
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2151429- 961276
Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan31077Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle171056Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?9928Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86900Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.59838- 32830
T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest37768Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii44754