Kyani ja noni helisemässä!!

Kyani ja noni ovat helisemässä terveysvaikutteisten tuotteiden markkinoilla, kun uusi supermehu on aloittanut valloittamaan Suomea! Lukekaa itse lisää:

http://www.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/Punajuurimehu virkistää ikääntyviä aivoja/1135261387970?ref=rss
3531
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

etuotsalohkon lisääntynyttä verenkiertoa esiintyy myös psykoottisen oireilun yhteydessä... taitaa olla hyvää tuo punajuurimehu, oletkos maistanut?

Äänestä
  • Ei se ainakaan nonille voi hävitä...

    Äänestä

  • nonin voittaa kirjoitti:

    Ei se ainakaan nonille voi hävitä...

    Huu haa tuotteita kumpikin. "Uskomus" vaikutteisia...ja pyramidi rakenteisia?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uusi supermehu!! kirjoitti:

Kyani ja noni ovat helisemässä terveysvaikutteisten tuotteiden markkinoilla, kun uusi supermehu on aloittanut valloittamaan Suomea! Lukekaa itse lisää:

http://www.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/Punajuurimehu virkistää ikääntyviä aivoja/1135261387970?ref=rss

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu