http://www.huffingtonpost.com/2010/11/01/david-broder-war-with-ira_n_777013.html
Alkaako jo marraskuussa?
Alkaako jo marraskuussa?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
FEDi joutu jälleen kerran painamaan lisää rahaa 500 miljardia.Ensi kuussa toinen mokoma,sitten kolmas ja neljäs.
Irani ei ole ollut eikä tule olemaan niin tyhmä että lähtisivät mukaan tuohon sotarumbaan.
Jos jotain taphtuu niin israel luultavasti pommittaa Iranin ydinreaktorit taivaan tuuliin mutta Iran ei reagoi ja siinäpä sitten onkin länsimailla pulma mihin painetaan jo niin paljon rahaa kuin painokoneet pystyy.
hyökätään! Miksi ei vastaisi? Presidentti Ahmadinejad luvannut, että hyökkäykseen vastataan. Hän menettäisi kasvonsa, jos ei pitäisi lupaustaan.
Sotajuonen käsikirjoitus löytyy tuolta:
http://www.halfpasthuman.com/wolf.html
Koraani kertoo saman asian,ei hän mitään kasvoja menetä koska muslimit ymmärtää asian.Päinvastoin,länsimaat menettävät kasvonsa.