Sanokaa mitä sanotte. Late Lapista

Minusta älykkäimmät tekstit näytölle on laittanunut. Toki on ehkä n, 5 kpl muitakin älykkäämpiä. Minun persun pitää ymmärtää se. Että apinat on syntynyt puihin kiipeämistä varten .
177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos minäkin äänestyspaikalle vääntäydyn, kyllä minä ääneni Soinin Timpan jengille kenkkään! on tuolla Halla-Ahon jussilla senverran järkevät mielipiteet, saamistaan HUUHAA sakoista huolimatta !

http://fi.wikipedia.org/wiki/Jussi_Halla-aho


Late Lapista. Halla-Aho fanit Ry ! Lapin osasto !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AHVENANMAALLE kirjoitti:

Minusta älykkäimmät tekstit näytölle on laittanunut. Toki on ehkä n, 5 kpl muitakin älykkäämpiä. Minun persun pitää ymmärtää se. Että apinat on syntynyt puihin kiipeämistä varten .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu