Moikka!
Kuinka moni teistä naisista on kokeillut seksileikkejä, yksin tai partnerin kanssa, esim. kurkun, porkkanan, kynttilän, hk:n sinisen tai muun vastaavan kanssa?
Kuinka moni teistä naisista on kokeillut seksileikkejä, yksin tai partnerin kanssa, esim. kurkun, porkkanan, kynttilän, hk:n sinisen tai muun vastaavan kanssa?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Moips!
Tyydytin ja kiihotin itseäni tänään pestyllä mukavan kokoisella porkkanalla. Jouduin pienentämään sitä hiukan, kun ei mahtunut ja sattui liikaa, mutta kyllä se sitten meni, ja oli ihan mukavaa vaikken orkkua saanutkaan vaan mukavia tuntemuksia. Hieroin sillä klittaa ja kyllä se ihan halvasta hieromasauvasta meni. Tais siinä immenkalvokin jotenki revetä ku tuli vähän verta ja kirveli jälkeen päin. Tulipahan tuoki koettua... carrot rules
joo yksin,porkkanan,käristemakkaran,huulirasvatuubin kanssa mm. kun en oo koskaan tullu hankkineeksi tekopenistä..voisko muita esineitä vielä kokeilla?
olis ollu ihan oikee penis 2vko sit menos perille asti mutta ei ottanu eteen tyypillä..vaikka otin suihinkin..asento oli ehkä väärä ja hommiin ryhtyminen liian aikaista??
mutta omalla sormella kun hieron kiltoristani,olen jo ihan märkä..ei tarvii paljon orgasmin saantiin ja nautinto on mahtava! kuvittelen vain tämän uuden tuttavani tyydyttämään mut,nuolemalla ensin niin...aah!
Hei! Tästä lähtien on vaikeaa kulkea vihanneshyllyjen vierestä hymyilemättä.:)
Älä yritä pelkästään pimppiin työntämällä orgasmia. Hiero klitorista toisella kädellä niin toimii. Itse käytän kurkkua ja leikkaan se aika lyhyeksi.. Ja teen sen ennen nukkumaan menoa. Sitten on ihana jättää se sisään yöksi ja nukahtaa. Aamulla kun herää ja tuntee sen pimpissä tekee taas mieli hieroa :)