KEPU rämpii yhä syvemmällä tämän Paulan Paskalain kanssa. Nyt tämä Lehtomäen luomus on jopa perustuslain vastainen.
Tässä se nähdään miten hyvin KEPUlit lakeja valmistelevat. Ei viitsitä edes siitä ottaa selvää onko lakiesitys perustuslain mukainen.
Paulan Paskalaki on upottamassa koko KEPUn.
Paulan Paskalaki perustuslain vastainen
3
97
Vastaukset 3
- 5
kummastelua jo Ruotsissakin.
- Poski Parta
Poliisi tutkii Lehtomäen toimia Finanssivalvonnan toimeksiannosta. Lehtomäki on saattanut syyllistyä sisäpiiritiedon väärinkäyttöön Talvivaaran kaivosyhtiön osakekaupoissa.
Poliisin olisi syytä tutkia myös mitkä ovat Paula Lehtomäen yhteydet jätevesipuhdistamojen toimittajiin.
- Oiva Härkönen
Paula on ollut Paskalakinsa kanssa itäbalttilaisen kimittäjän tapainen jäärä. Ei ihme, että omassa puolueessakin Paula on jäämässä paitsioon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 981211
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku88843Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31774- 66683
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93616- 31603
- 18558
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist15541Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43513- 10466