Netentin classic jacks or better videopokerissa jossa vanha ennätykseni oli 46 kertaa perättäin tuplaus väärin. Nyt tuo ennätys tuli pantua uusiksi oikein huolella! 139 kertaa kosh!! yhteen putkeen. Kyllä sai taas nauraa maha kipurassa noita fiksattuja pelejä.
Ennätyksiä jälleen rikottu!
3
543
Vastaukset
Eli kosahtiko joka kerta heti ekasta tuplauksesta vai menikö ensin useita oikein ja sitten lopulta tuli kosahdus ennen maksimivoiton saavuttamista? Jos jälkimmäinen vaihtoehto pätee, niin 139 peräkkäin ennätykseksi ei voi hyväksyä... ;D
Jotkut laskee yhdeksi epäonnistumiseksi sen, jos tuplaa pelissä ensin 5 kertaa oikein ja kuudennella kossahtaa, jolloin saatu voitto ensin kertautuu tuplauksissa isommaksi, mutta käteen jäi se 0. Sinä siis lasket oikein eli ennätys hyväksytty.
Meinasitko vielä pitkäänkin jatkaa harrastusta tuplauksen parissa? Joko pikkuhiljaa alkais olla aika harkita sitä, että ottais sen saadun voiton aina talteen?- Net "Entertainment"
nysvääjä kirjoitti:
Jotkut laskee yhdeksi epäonnistumiseksi sen, jos tuplaa pelissä ensin 5 kertaa oikein ja kuudennella kossahtaa, jolloin saatu voitto ensin kertautuu tuplauksissa isommaksi, mutta käteen jäi se 0. Sinä siis lasket oikein eli ennätys hyväksytty.
Meinasitko vielä pitkäänkin jatkaa harrastusta tuplauksen parissa? Joko pikkuhiljaa alkais olla aika harkita sitä, että ottais sen saadun voiton aina talteen?Ajankulua se mulle vaan on. Paras tuplaus taas on kyseisessä pelissä 10 sentin voitosta yli 200 euroon. On se satunnaista!
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/2131762Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1411465- 781348
- 541193
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla81102- 741085
- 1091019
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva55980Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53880- 82850