Jos Marilla olis pallit.

Mari ei oliskaan pääministernä,eikä oo kauan muutenkaan onneksi
2398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos Marilla olisi pallit, hän olisi erityisen huono pääministeri..

Valitettavasti Kiviniemi on pääministeri väärään aikaan tai hän vain on väärä ihminen..
Hienoa, että Suomella on naispääministeri, mutta ei sentään hinnalla millä hyvänsä.

Äänestä

Onhan sillä pussit silmien alla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


runkkari vaan kirjoitti:

Mari ei oliskaan pääministernä,eikä oo kauan muutenkaan onneksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu