turha palsta

Lähetin ylläpidolle viestiä palstan lopettamiseksi, koska eihän täällä puhuta ateismista sanaakaan. Täällä puhutaan Albert Järvisen kitaroista ja kotieläimistä.
8143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ja älä unohda homoja!

Äänestä
  • Kirkko kuulolla - foorumi onkin hetkessä noussut luetuimpien palstojen joukkoon - taitaa olla kolmen joukossa jo.

    Äänestä

Noinhan se teidän uskovien ajattelu menee. Kielletään kaikki, mikä ei itselle sovi. Ei tule mieleen sellainen vaihtoehto, että poistuu itse palstalta, jossa ei viihdy.
No, näytitpähän taas sen uskovan oikean olemuksen.

Äänestä
  • Ei Ninja ole uskovainen vaan ateisti. Ufo-uskovainen kylläkin.

    Äänestä

Onko täällä sitten hyödyllsiä palstoja? Tai koko internetissä? Lopetetaan koko internet kun siellä on kaikkea turhaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


DarkNH kirjoitti:

Lähetin ylläpidolle viestiä palstan lopettamiseksi, koska eihän täällä puhuta ateismista sanaakaan. Täällä puhutaan Albert Järvisen kitaroista ja kotieläimistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu