Ei tarvi ihmetellä sen spämmijorinoita.
Punikkilässyttäjä nähty lasolikännissä Kalliossa.
hyi olkoon.
3113
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Lasolia, butaanikaasua, cocainiinia, suuvettä ja energiajuomaa. Nillä punikkilässyttäjä käy melkein nukkumatta, naama kirkkaanvärisessä sprei-maalissa ja raikkaan tuoksuisena. Luulee olevansa kirjotitajana lahjakaskin kun osaa kirjottaa kaksi sanaa peräkkäin.
Sillä oli hetken hurmio verkkosukkahousuihin, mutta kun se kusi muutaman kerran houreissaan sukkahousuihinsa ja alkoi hiertää, niin se hylkäsi ne koppinsa nurkkaan. Siellä ne on hylättynä ja pesemättömänä nurkassa.
Spämmäridemari Espoosta oli taas pää sekaisin töhrystellyt koko viime yön noita spämmejään. Naama oli maalista valkoinen ja loisti yössä kuin katulamppu.
Näin sinut. Kerjäsit, jätä jämä!