Aion viikonloppuna mennä baariin ja jututtaa mahdollisimman monia naisia ja vongatakin heistä useampia. En aio antaa raadollisimpienkaan pakkien lannistaa itseäni, vaan aion nauraa itselleni ja naisille. En myöskään jututa liian kovatasoisia naisia, vaan kaikkia rillipäisistä seinäruusuista zumbattuihin tavis :iin. Näin se homma etenee!
Vastaukset 10
- vinkkua
Tämä viikonloppu on pikkujouluviikonloppu, siispä pysyn kotona siivoamassa kaiken maailman amatöörien riekkuessa kylillä.
- jep jep
Kyllähän se on puhdasta numeropeliä ja pakkeja on pakko kestää.
mutta näin se homma etenee - YTM-EVP
Eli aion viettää mukavan illan työkavereiden kanssa, enkä missään nimessä iske naisia. Rentouttavaa!
- Opti-/Pessimismus
Nettitreffit lauantai-iltana. Hoikka ja nätti tyttö kuvien perusteella, fiksu ja hauskakin vielä. Parasta toivotaan, pahinta pelätään.
Saattaisin lähteä kylille ajelemaan, kun korjasin ohjaustehostimen autosta äsken :)
Oli kyllä kylmä olla monta tuntia 15 asteen pakkasessa maata vasten, siis auton ja maan välissä...
Mutta joo mitäpä sitä muuta tekisi, heh ?- tietysti
En missään nimessä mene baarin, baarissa pyörii juuri sinun kaltaisia miehiä, onneksi et tulisi kumminkaan minua iskemään, koska olen liian kovatasoinen. Minä menen ostamaan glögipullon, leivon joulutorttuja, poltan tuikkuja ja sytytän takkaan tulta, luen hyvän kirjan, käyn lenkillä ja nautin viikonlopusta.
- ehhehehoho
Vähän samanlaisia suunnitelmia tiedossa, tosin ihan järkyimmät naiset jätän rauhaan jos en sitten liikaa maistele viinaksia!
Onnea matkaan! ;-)- from russia wit love
"Ei ole olemassa rumia naisia, on vain liian vähän vodkaa" ;)
- Ei noin
Kävin töiden jälkeen salilla, sitten erään naisen luona.
Huomenna aamutreenit. Päivällä pitäisi nähdä kaupungilla yksi kaveri. Ilta on vähän auki, mutta saatan olla ihan kotona.
Sunnuntaista ei mitään tietoa. Reenit on aina vaihtoehto ja vois siivota. - zombiebaby
Kämpässä on kylmä ja huomenna ostan maton. Teen töitä, kun on pakko saada juttuja valmiiksi. Jotain urheilua ja kirjan lukua.....ja hankin jotain uutta musiikkia. En halua tavata ketään. Aivot on väsymyksestä kierroksilla.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan
Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes hallituspuolueiden omat kannattajat Kes1261496Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1431338Kelan mukaan veronpalautukset ovat tuloa tuet lähti
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012225387.html Verohallinnon maksama veronpalautus tulee niille, jotka ovat mak109814Sinkkujen tilanne kiinassa katastrofaalinen
800 naista osallistui sinkkujen iltaan, paikalle saapui 0 miestä. Ei mahdollisuuksia, kun nainen on 38 -vuotias, ja120771- 62705
- 53691
- 37571
Minne katosi Sofian Jeff-rakas ystävä?
Seiskalehden mukaan Jeffreytä ei ole näkynyt, kuin kesäkuussa maininta Sofian ommissassa insramissa. Onko jo tullut ero144549Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?
https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt286519- 6515