KOkoomus ja Rkp ovat työväen puolueita?
http://www.youtube.com/watch?v=Z4Y4keqTV6w
Nämäkin nauraa sille!
Kokoomus ja Rkp ovat
Late Lapista
3
111
Vastaukset
Kokeilemus ja ryöstävä kansan puolue ovat aina olleet
sitä "itteensä." Lisättynä astridilla ja muilla katajaisen kansan polttajilla,
mutta toki politiikka on ainainen riemun aihe ja jokaisen valinta, tai
valitsemattomuus...- FANTASTISTA...
FANTASTISTA....
- ILVIS1
EN ÄÄNESTÄ KUMPAAKAA .RÖTÖS PUOLUEITA.MOLEMMAT.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2462179- 1901655
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471309Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501025- 41826
- 14800
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31780Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21760Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25756Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647