Vaihdoin tupakan sätkään(tästä on jo aikaa) erään tuttuni kanssa, kun niin halusi. On sellainen pilviveikko, en kehdannut polttaa kun parit savut, koska en tiedä mitä siihen oli laitettu. Menin sen jälkeen takaisin ja kaikki härnäsivät koko ajan ja kysyivät "miltä tuntuu olla pilvessä". Mä sit että "mitä helvettiä?".
Sanovat sitten, että "siinä sun röökissä oli pajaria".
Ja vielä sanoivat jälkeenpäin, että se oli skunkkia. Todella mahtavia kavereita.
Toi skunkkihan on hengenvaarallista kuuleman mukaan.
Eli mitä tässä vois tehdä, olisiko siitä oireet jo tullut vai voiko ne tulla jälkeenpäin?
Aika vitusti pelottaa nimittäin tuo skunkki, eihän siinä muuten mitään pahaa olisi ollut, koska en ole pajarista kuullut mitään pahaa, mutta tuo "skunkki" mua pelottaa! En ole itse mikään kannabisveikko, niin en voi tietää tommosia.
Toivon rehellisiä ja nopeita vastauksia.
Mietityttää
3
249
Vastaukset
- KApessssaa
Vielä lisäyksenä. Mulle ei tullut mitään "oloja" ja ne sanoi, että sitä oli ihan vähän siinä.
- peace mr.skunk
No ainoa apukeino on tuollaisessa paniikkitilanteessa ottaa suunta kohti troll metsää, ottaa kuorimaveitsi matkaan ja alkaa odotella vaikutuksia jotka alkavat noin vuonna 2020 klo 14.21, jolloin luulet itseäsi appelsiiniksi ja alat hitaasti kuorimaan keltaista kuortasi..
- kapessssaaaaaaaa
peace mr.skunk kirjoitti:
No ainoa apukeino on tuollaisessa paniikkitilanteessa ottaa suunta kohti troll metsää, ottaa kuorimaveitsi matkaan ja alkaa odotella vaikutuksia jotka alkavat noin vuonna 2020 klo 14.21, jolloin luulet itseäsi appelsiiniksi ja alat hitaasti kuorimaan keltaista kuortasi..
No sain selville että skank on normikukkaa, että se siitä viiltelystä. Koeta itse!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku645180Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti662377- 2622352
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362349Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä191624Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2191448Taas joku junan alle
Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai491038- 89996
Harmittaa...Lampsiinjoen sillat
Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v12929- 66927