Ihan ok, että otetaan kiintiö homot huomioon. MUTTA, vittu toi mister kei vinlanti on jo liikaa. Ei helevetti! Kyllä nyt lähtee äänet räsäsen päiville, on se vitun paljo paremman näkönenki ku Halonen. Sitte ihmetellään, että yhteiskunta voi huonosti ja illan paras valittaja tekee sen linnan juhlissa tennarit jalassa. Onpa tosi kapinallinen, täys pelle koko jätkä. Tämän hetkisen yhteiskunnan jama on suoraan verrannollinen tohon bileiden hinttareiden määrään. Missä mahto olla tän yhteiskunnan selkärangan tuki lihakset, rehelliset suomalaiset työntekijät. Metallimiehet, bussikuskit, rekkakuskit, kaupan myyjät, sairaanhoitajat ja makkaran pakkaajat ym. Kutsu linnaan näyttää heilahtavan luukusta (postin jakajat unohtu äsken) kun astuu ulos kaapista ja kertoo siitä vielä jossakin naisten lehdessä ja vielä jos sattuu oleen joku suomeen adoptoitu mulatti tai mutsi saanu joskus mustaa ni sitte ollaan jo kunnia vieraana. Kyllä sitä ollaan niin perkeleeen suvaitsevaista. En oo vittu uskovaista nähnykään, mutta noi kd:t tuntuu olevan ainoita joilla on mielipiteet ja uskaltavat sen sano. Soini alkanu ilmeisesti kalastelemaan noita marginaali ryhmien ääniä, no eipä tartte mun äänestä haaveilla.
hinttari bileet
voi hyvää yötä
11276
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
mihin tämä maailma on tosiaan menossa.
Nyt on ykkösellä asia meininki. Muuten tullukin täysin kakkosen tavaraa.
siis noissa uskovaisten löpinöissä. Kyllä tämän illan jälkeen alkaa kristilliset rulettamaan.
Kirjoitusvirheiden määrästä ja tekstin sisällöstä päätellen sinulla ei taida vielä olla äänioikeutta.
sori lesbo äikän maikka, anna huomenna keppiä.
Luin tässä netistä, että jos valkoinen mies panee raskaana olevaa mustaa ja ruikkaa lastit sisään ni lapselle tulis valkea läikkä päähän. Että se sperma jotenki polttais sikiön ihon. Lieneekö totta? ootteko kuullu asiasta tai nähny esimerkki tapauksia? Aika erikoiselta kuulostaa
just noita tavallisia duunareita. Kaiken maailman piipertäjiä oli kutsuttu enemmän kuin perustuslaki sallii.
http://www.adamcarolla.com/ACPBlog/wp-content/gallery/2010-06-22-larry-miller/04-village-people-construction.jpg
pääsenkö nyt linnan juhliin
Jaahas.turhuuden markkinat on taas ohi.ei vaikuttaisi Suomen oloihin mitään.vaikka tuota porukkaa ei olisi olemassakaan.
Päivi voittaa yhden äänen. Se on hienoa.
Hienoa on myös se, että jokainen saa olla sellainen kuin on. Homo saa olla homo, jotkut saavat olla jopa muunkin maalaisia kuin suomalaisia. Se on jo superhienoa.
Näin se maailma muuttuu kaikki emme voi olla kotikylän poikia ja tyttöjä emmekä supermiehiä ja supernaisia. Se on vain superunelma.
Åke rasvaa reikäsi sain kutsun Håkan-bileisiin Helsinkiin. Voi Åke kyll on kliffaa kun ei tarvitse olla kun homppeli niin päästään mässäämään noiden heteroparien veromarkat.Oi Åke nyt meitä viedään. Olemme kunniakansalaisia vähän niin kuin Mannerheimin ritarit. Tosin vain ruskean reijän ritareita mutta kuitenkin ritareita.Oihhh.