Mistä tuli AIDS?

Onko kukaan koskaan miettinyt, mistä aids sai alkunsa. AIDS/hiv oli alunperin apinoiden kantama virus, joka levisi limakalvokontaktista. Noh, viisas musta ihminen meni ja tuikkasi apinaa. Sairasta? Totta, näin saatiin siirrettyä hiv myös ihmisiin. Noh viisaat mustat naivat toisiaan ja hiv levisi. Suurin virhe kuitenkin tapahtui kuin valkoihoinen mustaan sekaantui ja sekasorto oli syntynyt.

Ja meistä tuli rasisteja.
http://drzaius.ics.uci.edu/mt3.14/johannab/archives/aids_girl.jpg
9556
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Aluksi oli vain homopiireissä tuota sairautta. Tietenkin bi-seksualistien välityksellä levinnyt heteroille.

Äänestä

Ihminen sekaantui eläimeen.

Äänestä

EIkös AIDS ollut ihmisen keksimä virus joka levitettiin että lääkeyhtiöt kerää biljoonia?

Äänestä
  • WHO ja aids..

    Äänestä

Suonensisäisten käyttämällä leviää kaikkein varmemmin nykypäivänä. Nyt alkaa olla touhua että oikein säännöstellään puhtaita piikkejä. Voi vittu.
Eikö olisi tärkeintä laittaa narkomaanit hoitoon ja OIKEASTI inhimmilliseen semmoiseen. Ennemmin tuen 150% heitä kuin Afrikan mustia suursairaslähetteläitä. Venäjä on toinen maa, missä vaikkaisen ihan uskottavasti olevan todella iso ongelma naisväestössä ja pienempi miesväestössä.

Nykyinen hoito narkoomaaneille on vain 2KK laitokseen kuuntelemaan miten paska ja surkea jätkä olet, työnnetään pamit kouraan ja sitten kun olet vihdoinkin siitä helvetistä poissa, onkin entistä pahemmin asiat kun pitäisi sossun, jatkohoitopaikkojen ja myöhemmin kaikkea aloittaessa työkkärin ja kaiken mahdollisen kanssa.
Ymmärrän kyllä' täysin ihmisten vihan heitäkin kohtaa, mutta se ei ole niin yksiselittäistä. ON PAKKO koska muuten ei pärjää siinä maailmassa ja hoitoon ei tahdo päästä vaikka kaikki haluavat sitä vain ja ainoastaan ja mikäli pääsee, niin sen jälkeen on niin käsittämätöntä sotaa ja vittuilua kaikilta Sosiaalipalveluilta saati kaveripiirikin pitäisi jättää. vaikeaa on.

Eli tuohon narkkauksen puuttumiseen on tärkeintä, koska ne ihmiset eivät halua sitä, vaikka ovatkin nuoruudessaan kokeilleet ja aloittaneet, mutta nykyinen päihdepolitiikka on vain välikätenä harmaassa
taloudessa ja se on sairasta, koska sen avulla vain rikollisuus, taudit ja ihmisten ongelmat muutenkin kasvavat kaikilta osin.

Leviää ne myös ulkomailla käyneillä, mutta kyllä ne tulee myös maahanmuuttajilta ja tähän on puututtava!
Tämä on äärimmäisen tekopyhää politiikkaa ja läpinäkyvintä ja ihmisten sanomisia rajoitetaan!

Päättäjät vaihtoon, niin tämäkin ongelma saattaa jopa ratketa tulevaisuudessa, toivon mukaan edes laskea huomattavasti!

Äänestä

AIDS siirtyi ihmisiin ja se on seurausta Neuvostoliiton aikaisista kokeista risteyttää ihminen ja apina.

Kommunismi sai paljon pahaa aikaan.

Äänestä
  • V: Mulatti.

    Äänestä

Varsinainen taudin levittäjä toisi olla Kanadanlinen lentostuertti .
Tottakait, sekin Homo

Äänestä

http://www.pakkotoisto.com/yleinen-keskustelu/36379-aids-ihmisen-luoma-apinatauti/

AIDS - ihmisen luoma "apinatauti"

Vuonna 1987 tapahtui suuri paljastus. Arvostettu sanomalehti "London Times" kirjoitti 11.5. etusivulla: "Isorokkorokote pani alulle AIDS-viruksen." HIV-tartunnat vastasivat täysin WHO:n rokotusohjelmaa Haitissa, Brasiliassa ja Afrikassa, jossa Zairessa eniten rokotuksia saaneena oli myös eniten HIV-tartuntoja. Artikkeli sai alkunsa siitä, kun WHO itse alkoi epäillä, oliko sen rokotusohjelmalla yhteyttä AIDS-epidemiaan. Se vuokrasi ulkopuolisen tutkijan ottamaan asiasta selvää. Tutkija löysi selvän yhteyden HIV-tartuntojen ja rokotusohjelman välillä. WHO kuitenkin salasi tutkimusraportin, jolloin tuo tutkija kääntyi "London Times" -lehden puoleen. Paitsi Lontoossa, sokkiuutinen joutui täydelliseen uutispimentoon, eikä sitä julkaistu päätiedotusvälineissä missään muuallapäin maailmaa.

Vaikka "London Times" -lehden artikkeli sanoikin että isorokkorokotusohjelma laukaisi Afrikassa piilevän taipumuksen saada AIDS, on myöhemmin todettu, ettei ole minkäänlaista tieteellistä todistetta siitä, että AIDS-virus olisi ollut Afrikassa ennen WHO:n rokotusohjelmaa. Totuuden tuojina AIDS:sta ovat olleet etummaisina amerikkalaiset lääkärit William Douglass ja Theodore Strecker. Tri Streckerin perinpohjaiset tutkimukset osoittivat, että Kansallinen syöpäinstituutti ja WHO loivat yhteistyössä AIDS-viruksen laboratorioissaan Fort Detrickissä. AIDS-virus syntyi yhdistämällä kaksi tappavaa retrovirusta eli lehmissä esiintyvän leukemiaviruksen (BLV) ja lampaissa esiintyvän visnaviruksen toisiinsa ja kasvattamalla niitä sitten ihmisen kudosviljelmässä. Tri Douglass väittää lisäksi, että HIV-virus ei ole huonosti tarttuva virus. Se voi elää jopa 10 päivää kuivalla lautasella.

Näin AIDS levisi myös Yhdysvaltoihin. Roy Livesey kirjassaan "Understanding the New World Order" (Uuden maailmanjärjestyksen ymmärtäminen) kertoo raportissa vuodelta 1980, jossa Rooman klubin jäsen ja biologi sanoo eräässä amerikkalaisessa yliopistossa: "On tärkeää, että Yhdysvallat vähentää väkilukuaan kahdella kolmasosalla seuraavan 50 vuoden aikana." Väkiluvun vähennys on siellä tosiaan juuri käynnissä.

Bayer Knowingly Sold HIV-Contaminated Vaccines, Say Internal Documents

http://www.naturalnews.com/News_000647_Bayer_vaccines_HIV.html#ixzz17kKd0MdG

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ungalabugala!! kirjoitti:

Onko kukaan koskaan miettinyt, mistä aids sai alkunsa. AIDS/hiv oli alunperin apinoiden kantama virus, joka levisi limakalvokontaktista. Noh, viisas musta ihminen meni ja tuikkasi apinaa. Sairasta? Totta, näin saatiin siirrettyä hiv myös ihmisiin. Noh viisaat mustat naivat toisiaan ja hiv levisi. Suurin virhe kuitenkin tapahtui kuin valkoihoinen mustaan sekaantui ja sekasorto oli syntynyt.

Ja meistä tuli rasisteja.
http://drzaius.ics.uci.edu/mt3.14/johannab/archives/aids_girl.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu