Naisateistina ihmettelen miksei tällä palstalla ateistit saa olla sitä mieltä mitä itse ovat(heti hyökätään), pitääkö kaikki ateistit käsitellä psyykkisellälobotomialla jotta he voivat olla ateistejä ?
Tämäkö sitä kuuluisaa suvaitsevuutta ?
Naisateistina
9
150
Vastaukset
Minkä mielipiteesi kimppuun on hyökätty?
- Ateleena
Ateistin pitää aina olla homo myönteinen.Tämähän on täällä tulinen peruna, jäljelle jää vain raunioita.
Ateleena kirjoitti:
Ateistin pitää aina olla homo myönteinen.Tämähän on täällä tulinen peruna, jäljelle jää vain raunioita.
Ei oo pakko jos ei taho. Tosin jos homovastaisuuttaan ei osaa millään järkevällä tavalla perustella, niin ei pidä ihmetellä jos joku huomauttaa asiasta.
- Kössönöm
Aatami9 kirjoitti:
Ei oo pakko jos ei taho. Tosin jos homovastaisuuttaan ei osaa millään järkevällä tavalla perustella, niin ei pidä ihmetellä jos joku huomauttaa asiasta.
- beenthere
Ateleena kirjoitti:
Ateistin pitää aina olla homo myönteinen.Tämähän on täällä tulinen peruna, jäljelle jää vain raunioita.
Kerro nyt sitten samalla, miksi sinä et halua olla homomyönteinen. Mitä pahaa homoseksuaalisuudessa on?
- yutyut
Mitä nikkiä käytit kun mielipiteitäsi vastaan hyökättiin?
- keksi itse
Ateleena, tosimies, ateisti HH, uskis.. näitähän riittää. Nyt piti vaihtaa sukupuolta jos sillä saisi enemmän uskottavuutta trollaamiseen.
- Elämän eväät
Oletko jo kauankin toivonut olevasi nainen?
Hei!
Sinun ei tarvitse olla mitään erikoista. Saat olla tälläkin palstalla ihan oma itsesi.
Jos jollain on jotain sitä vastaan, niin se on heidän ongelmansa. Jatka sinä vaan omalla linjallasi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.
Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol6032410Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis4131925Eronnut Janni Hussi palaa julkisuuteen - Aloittaa uudessa työssä, joka on aivan uusi pesti Suomessa
Janni Hussi on saanut viime aikoina kohujulkisuutta, kun hänen ja Joel Harkimon avioliitto päättyi eroon kesällä 2025. H231750Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden
Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe641448JM lukkoliike
Mihin helvetin kuuseen te olette tällä kertaa siirtäneet Lukkoliikkeenne? Sen kerran kun ensimmäisen ja viimesen kerran191386- 651301
- 1221184
Helena Ahti-Hallberg uudessa elämäntilanteessa - Paljastaa eläkehaaveestaan Espanjassa: "Mä.."
Oi, kuulostaa ihanalta eläkepäivillä! Helena Ahti-Hallberg on ostanut kakkoskodin Espanjasta ja hänellä on puolisonsa ka22950Pankin avajaiset
Osuuspankin uuden toimitilan viralliset avajaiset vetävät väkeä. Kyllä oli outo nauhan leikkaus, kun leikkaajat pyllisti16938Miten kesäsi meni?
Oletko tyytyväinen siihen? Oliko kaivattusi mielessäsi? Lähennyitkö vai etäännyitkö hänen kanssaan?66853