Pakkorokotuslaki on tulossa voimaan 1.1.2011! Ihmiset herätkää!
Pakkorokotus!
mitäh!
12281
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Siinnähän yrittävät...
Joltain voi lähteä henki siinä touhussa.
Sinut tullaan pakkorokottamaan kotonasi. Kaksi raavasta poliisimiestä ja sairaanhoitaja tulevat kotiisi yleisavaimella. Poliisi no. 1 vääntää nopealla liikkeellä kätesi selän taakse samalla kun no. 2 napsauttaa käsiraudat kiinni. Ensimmäinen poliiseista ottaa sinua niskasta kiinni ja iskee naamasi voimalla eteisen seinää vasten. No. 2 laskee housusi alas, ja hoitaja survoo suurella ruiskulla pakaraasi rokotepiikin. Sen jälkeen no. 1, se homompi poliisi, avaa sepaluksensa ja laulaen Village Peoplen biisiä Y.M.C.A. yhtyy sinuun rajusti takaapäin heiluttaen samalla rytmikkäästi nyrkkiään ilmassa. Ja mitään et voi.
jos ei turhia ruumiita haluta.
on mukana geeni lääke joka tekee ihmisistä säyseitä ja uskollisia,sama geeni mikä on palveluskoirilla..
http://www.youtube.com/watch?v=xAwz0tEiPEc&feature=related
Vastustakaa pakkorokotuslakia!
http://www.adressit.com/ei_pakkorokotuslaille
tule vaan TZOMBEJA. Alhaalla linkki mitä tuleman pitää.
http://www.youtube.com/watch?v=cPtMG_D0Dr0
Mitäs otitte rokotuksen senkin tzomberot
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2010120212798349_ul.shtml
väkisi myrkytetää
Kannattaisi ennemminkin herätä siihen että tartuntatautilaki sisältää jo nykyiselläänkin pykälän, jonka nojalla kuka tahansa voidaan eristää ja hoitaa vastoin tahtoaan... jos hänellä oletetaan olevan yleisvaarallinen tartuntatauti. Valtioneuvosto taas voi määritellä minkä tahansa taudin yleisvaaralliseksi, kuten kävi possulensun kanssa.
Älkää hakeko, rokote on turha. Muistakaa, että tavallinen kausi-influenssa on vaarallisempi kuin Sikainfluenssa, Lintuinfluenssa, sars ja niin edelleen. Mitkään noista edellämainituista taudeista eivät ole tappaneet niin paljoa ihmisiä Suomessa ja maailmalla kuin vaikka tavallinen kausiflunssa.
Ei kaikkiin rahahuijauksiin kannata lähteä mukaan. Jos haluatte tukea kansainvälisiä suuria lääkeyhtiöitä niin ostakaa vain edelleen Aspiriinia.
Herätkää ihmiset, nyt pitää toimia - kysymys on päivistä eikä vuosista.
Laita postia "omalle" kansanedustajallesi eduskuntaan, ja samantien muutamalle muullekin.
Allekirjoita adressi, ja laita tämä asia sekä linkki sinne tiedoksi kaikille kavereillesi.
Turhemmistakin asioista on järjestetty mielenosoituksia. Missä esim. Helsingin kansalaisaktivistiryhmät luuraavaat?
Lähetä kirjoituksia lehtien mielipidepalstoille, tai edes niiden tekstaripalstoille.
Selkeästi valtamedia vaikenee tästä asiasta, mikä kertoo ajattelevalle jo paljon. Lisäksi tämän homman eteenpäinvientu ajoittuu "sopivasti" joulun aikaan, jolloin normi-ihmisillä on niin pakjon muutakin mietittävää.
Älä ole lammas. Sille käy lopulta huonosti: ensin viedään villat, lopuksi henki.
Tontturokotettu konniainen!
http://areena.yle.fi/video/1514622
http://areena.yle.fi/video/1518703
Voi kuinka kävi!