Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Reikä seinässä ...

Eräissä pikkujouluissa oli miehille ja naisille oma koppero, johon pääsi huomiota herättämättä sisään. Välissä oli reikä josta mies sai kalunsa läpi naisen käyttöön. Miltä naiset tuo tuntuisi? Miehethän varmasti tykkäävät, ainakin minä. Haluttaisiko ... varmaan humalatila poistaisi esyoja.
54405
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mutta miten tuo onnistuu fyysisesti? Onko nainen etuperin vai takaperin? Naisen pitäisi olla vähän ylempänä ja auttaa kädellään. Mutta haluavatko naiset tällaista anonyymia seksiä ja saako asennosta nautittavan? Lisäjännitteenä voisi olla että ehkä voisi arvailla kuka siellä toisella puolella? Miten sitten ihan tuntemattomien kanssa ja sopisiko tuo pariskunnille ikään kuin parinvaihdon korvikkeeksi vieraan partnerin kanssa?

Äänestä
  • sanalla gloryhole. Suihinotto on varmaan ekana mielessä, mutta kai tuossa muuhunki pystyy. Suihinotto oli varmaan ekalla kirjottajalla mielessä.

    Äänestä

  • varmaan löytyy kirjoitti:

    sanalla gloryhole. Suihinotto on varmaan ekana mielessä, mutta kai tuossa muuhunki pystyy. Suihinotto oli varmaan ekalla kirjottajalla mielessä.

    Jos näkisitten tuollaisen gloryholen jossain vessassa ja seinän takana näyttäisi olevan seisova kalu vamiina työntymään reiästä teidän puolelle, olisitteko valmis koskemaan kaluun ja mitä tekisitte sen kanssa?

    Äänestä

mäkin voin lutkuttaa heeei ! Eihän se häiritse eeheihän. Bubbe lutkuttaa kuin nainen.....

Äänestä

"Eräissä pikkujouluissa oli miehille ja naisille oma koppero"

Joo, nää tais olla meidän S-marketin pikkujoulut. Lihamestari meni omaan koppiin ja kassanaiset vuoronperään toiseen. Käsittääksi tällaisia koppeja on kaikissa firman pikkujouluissa. Siis jokaisessa insinööritoimistossa, kirjastossa ja satamaoperaattoreilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ileman pilluu kirjoitti:

Eräissä pikkujouluissa oli miehille ja naisille oma koppero, johon pääsi huomiota herättämättä sisään. Välissä oli reikä josta mies sai kalunsa läpi naisen käyttöön. Miltä naiset tuo tuntuisi? Miehethän varmasti tykkäävät, ainakin minä. Haluttaisiko ... varmaan humalatila poistaisi esyoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu