Minustakin kokoomus on Suomen ykköspuolue

Toki muillakin puolueilla on oikeutuksensa, mutta kokoomus vaan on number one.
192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Muutama syy siihen että Kokkareita on kohta vaikea bongata;

sharialaki
pakkoruotsi
vaalirahoitus
rikostutkinnat
tasavero
vapaamuurarit
hillitön velanottokiima
käänteinen Robin Hoodpolitiikka
jne jne

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyvää jatkoa kirjoitti:

Toki muillakin puolueilla on oikeutuksensa, mutta kokoomus vaan on number one.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu