Hinkaan ja nylkytän itseäni ilman pöksyjä esim. sohvan käsinojaan ja pursitelen ja imen samalla tissejäni.aika gutaa tekee ;-)
Hinkkaamalla
7
6708
Vastaukset
- voi perse
Kenes koneelle olet taas päässyt, Reino
- Seittämäntoist
Vai oonko tyyten erhtynyt?
- Hink
Samoin. Sohvan käsinoja, pöytä tms. Orgasmi tulee lähes joka kerta ja hetken tauon jälkeen uudestaan. Koskaan en ole orgasmia saanut yhdynnässä, kumppanin tai oman käteni kautta, enkä dildolla.
- :)
hyvä meininki tytöt!
- sohvankäsinojaa
Sohvankäsinojaa käytän joskus myös minä. Sillä saan parhaat orkut ja joka kerta saan. :) Miehen kanssa en saa joka kerta, enkä saa joka kerta myöskään jos sormeilen yksin.
- nainen....:
sohvankäsinojaa kirjoitti:
Sohvankäsinojaa käytän joskus myös minä. Sillä saan parhaat orkut ja joka kerta saan. :) Miehen kanssa en saa joka kerta, enkä saa joka kerta myöskään jos sormeilen yksin.
sohvan käsinoja? o_O
- hangata
nainen....: kirjoitti:
sohvan käsinoja? o_O
Sohvassa on sellaiset puiset pallukat käsinojissa ja käsinoja on nahkaa olisiko tämä hyvä sohva ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site876061Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto524442SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun574192SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963789Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost73533Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1002615SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502503Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352419Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat492148Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val41479