Mel Gibson on idiootti
XP
12282
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Kerroppa mitä sinä olet elämässäsi saanut aikaan. Winona on horo ja Mel saa tehdä mitä huvittaa.
Mad Max (1979)
Mad Max 2 – asfalttisoturi (1981)
Max – ukkosmyrsky (1985)
Tappava ase (1987)
Tappava ase 2 (1989)
Tappava ase 3 (1992)
Ikuisesti nuori (1992)
Kasvoton mies (1993)
Maverick (1994)
Braveheart – taipumaton (1995)
Ransom – lunnaat (1996)
Salaliittoteoria (1997)
Tappava ase 4 (1998)
Payback – tilinteko (1999)
Patriot (2000)
Olimme sotilaita (2002)
Mel on kurko!!
http://www.hs.fi/keskustelu/aihealue/Viihde/ketju/5549007/?viesti=5549167#entry_5549167
Mel on taitava ohjaaja, mutta ihan paska näyttelijä. Yksityishenkilönä idiootti, kuten aloittajakin sanoi. Rasisti ja sovinisti, homofoobikko, kaksinaismoralisti ja tekopyhä avionrikkoja eli lyhyesti idiootti. Ihan turhaan yrität puolustaa, ei sua kukaan usko.
Hei mää olen hyvä tyyppi ja silti määkin olen rasisti ja sovinisti ennen kaikkea, plus kaikkea muuta, kuten pahemman luokan möläyttelijä. Eli jos mä oon hyvä tyyppi niin niin on mun hyvä frendi Mel myös, etkä sää pysty sille asialle mitään.
Oksana on onnen onkija joka on vaihatnut miestä kuin pikkuhousujaan ja yrittää tehdä nyt Kurkosta maksumiestä, kyllä siinä pinna palaisi yhdellä jos toisella.
Mel on KURKO!!!
Haastattelu 2010 http://video.about.com/movies/Mel-Gibson-Edge-of-Darkness.htm He still is the best.
Ei, kun sää olet nyt ymmärtäny, tyypillisesti, asiat ihan väärin. Sää et todellakaan oo hyvä tyyppi, vaan urpo, kuten sun BFF Mel G.
Otapa nyt, kuten joka ilta, keskikalja toiseen kouraan ja toiseen hmm..se.. ja jatka sitä pornon tuijottamista ja anna fiksujen ihmisten keskustella rauhassa.
Koirat haukkuvat sitä, mitä eivät tunne.
Puhdasta totuutta ei kukaan ole tavannut eikä koskaan tule tuntemaan.
Tiedon todellinen rakastaja tavoittelee luonnollisesti totuutta, eikä tyydy yleiseen mielipiteeseen.
http://www.imdb.com/title/tt0086993/
MEL ON KURKO!!
Nyt voit mennä siemailemaan punaviiniäsi ja mennä tekemään hmm..sitä..poikaystävällesi.
"Tiedon todellinen rakastaja tavoittelee luonnollisesti totuutta,.." Minkähän laisessa nousuhumalassa oot muotoillut tuon lauseen XDDD Oot varmaan tooosi ylpee itsestäs.
Kyllähän kaikkien pitäisi tietää, että tuossa on suurten filosofien lauseita..
Mel on oma itsensä vaan, ei siis leiki jotain perusjenkkitekopyhää ei-rasistia ja toimii kuten luonto on tarkoittanut, bylsii ittensä tyytyväiseksi. Voit ihan rauhassa peelostella moralistin arvoillasi, mua ei kiinnosta. Meillä on vaan yksi elämä, elääkö se omilla vai moralistien ehdoilla lienee jokaisen itse päätettävä.
Eli jos ihminen on täysi kusipää, murhamies, raiskari ja ties mikä Hitleri, niin asiassa ei ole mitään ongelmaa, jos hän ei yritä teeskennellä mitään muuta?
Siinä vaiheessa, kun joku "aito ihminen" tulee ja työntää maailman suurimman kyrvän perseeseesi ilman liukasteita ja vetää pumppaamisen päätteeksi kurkkusi auki, niin kenelläkään ei luonnollisesti pitäisi olla mitään valittamista, koska tämä yksilö ei elä moralistien ehdoilla, vaan on oma aito itsensä ja hän haluaa käyttää ainoan elämänsä tekemällä sitä mitä lystää. Hieno ihminen, joka osaa nauttia elämästään.
...ainoastaan silloin jos kaveri ei tee "Mad Max 4:Fury Road" elokuvaa!
On törkeä äijä tommonen kun vetäisee naisensa etuhampaat poikki.
Tätä kuitenkin hieman ihmettelen, kuinka Winona Ryder muistaa viidentoista (15) vuoden jälkeen Gibsonin heittäneen antisemiittiherjaa (Oven dodgers-tapaus), siis miksi vasta nyt kertoi kyseisestä tapauksesta?
Bruce Willis on kovempi jätkä kun Mel Gibson.