Kepun laiva uppoaa!

179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei vain oikeuslaitos, vaan myös verohallitus on svekojen käsissä. Onneksi raha ei ratkaise.

Sen osoittaa pienen ja köyhän SL:n voitto suuresta ja rikkaasta Folktingetistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei_kepuli kirjoitti:

http://yle.fi/uutiset/talous_ja_politiikka/2010/12/suomenmaa_verottaja_perii_keskustalta_500_000_euron_matkyja_2236037.html

Kepu saadaan upotettua - saattepa nähdä fennot!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu