Vatipää pääministeri...

http://www.youtube.com/watch?v=_FToGwnv7kQ

Hyvää Joulua silti kaikille!
5149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

hah hah

Äänestä

maksaa tollekkin rotalle palkkaa?

Äänestä

on kumma jos noin sanavalmis tyyppi saa olla Suomen korkeimmmassa virassa. Ei todellakaan ole mikään älykkö.

Äänestä

kepuleista löytyy ja Kokoomuksesta parasta on työtön opettaja jolla on hämäryyksiä asiakirjojen kanssa ja joka vuosia nosti verovaroista 1800 euroa kuukaudessa pitämällä kirjojaan Siilinjärvellä.

Äänestä
  • jessus

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


muutto maasta... kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=_FToGwnv7kQ

Hyvää Joulua silti kaikille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu