Minnekähän katosi kuuluttaja Riikka Warras ?

Urhokaleva

Hän on niin seksikäs kuin suomalainen aikuinen Nainen voi olla. Hänen olemuksestaan aivan huokuu houkutteleva eroottisuus. Katse, liike, eleet...Mihin hän lienee kadonnut TV1:n kuuluttajan tehtävistä?

8

2635

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • t-urku

      hah! ihan oikein, se eukko kyllä osaa esitellä niitä jalkojaan siinä ruudussa - välillä on tosiaan vaikuttanut että se esittelee tarkoituksella niitä jalkojaan. no mikäs siinä :)

      • ikävöivä

        Riikka on ihana aikuinen suomalainen nainen. Täys kymppi !


    • puntti jöpöttää

      Tuli varmaan sellasta pervo postia liikaa.

      Suomes on naista ja vapaatakin. Eikös hesan junaeseman kellarissa oo ruuhkaksi asti puutteessa olevia nuoria kikattamassa. Tänäänkin ne siellä ryhminä kälättivät ja vonkas uroksia. Niillä on RIMA liian korkeella, joten se vanhapiikuus uhkaa sitä sakkia.

    • ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

      Yhden uuden nimeä en tiedä.

    • Varma tieto

      Riikka on nykyään lehdistösuhteista vastaava tiedottaja. Jos joku teistä on toimittaja, saattaa päästä hänen kanssaan tekemisiin, muuten vaikeampaa. Itse olen toimittaja, mutta en tunnistanut nimeltä Riikkaa, jonka kanssa sähköpostittelin työasioissa. Hän soitti minulle varmistaakseen jonkun asian ja ihmettelin, onpa tuolla tiedottajalla lämpimän ja jotenkin tutun kuuloinen ääni.. nyt selvisi tämäkin arvoitus. Häirikkömeilaajien varalta taidan jättää kertomatta, mihin Riikka siirtyi tiedottajantehtäviään hoitamaan :)

      • Aitomies999

        Hän on palannut! Lempparivamppi ehdottomasti, mutta ehkä kuitenkin hiukset (lisäkkeet) voisi olla jo hiukan lyhyemmät, ikää kuitenkin jo lähelle 50.


    • Jepjep

      Nyt Riikka on taas ruudussa. Hän on niin ihanan eroottinen ja aivan hehkuu aikuista seksikkyyttä!

    • Huh huh!

      On kyl uskomaton nainen! Oli tänään taas ruudussa tiukassa paidassa. Enää ei tarvitse kenenkään miettiä kuka on suomen seksikkäin nainen!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      105
      2633
    2. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      102
      1735
    3. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1525
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      14
      1236
    5. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      22
      1048
    6. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      973
    7. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      44
      931
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      120
      921
    9. Kultasi eka kirjain? Kuka haluaa

      A haluaa J
      Ikävä
      85
      883
    10. Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana

      Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta
      Kaste
      338
      836
    Aihe