Anneli saa mut jotekin kuumaksi aina ku näen sen juttuja lehdissä.
Oonkohan iteekin perverssi?
Jotenkin tollanen nainen, kun pahoinpitelee ukkoansa ja noissa kuvissaan on tollanen pikkasen irstaan näköinen pistää mulla seisomaan.
UUuuuuhhh, ois kyllä kiva harrastaa seksiä sen kaa. Aika porno akka. Toivottavasti ei loukkaannu ja laita mun perään jotain hienohelma poliiseja.
Miten te muut ajattelette Annelia noin seksiobjektina ja naisena.
No hän nyt maksaa teoistaan, mutta jotenkin miehenä nyt ymmärrän niitä naisia kun kirjoittaa tappajille ihailia kirjoituksiaan. Ne varmaankin, ku mulla perustuu enempi seksiin ja rajuun sellaseen?
Oonkohan iteekin perverssi?
Jotenkin tollanen nainen, kun pahoinpitelee ukkoansa ja noissa kuvissaan on tollanen pikkasen irstaan näköinen pistää mulla seisomaan.
UUuuuuhhh, ois kyllä kiva harrastaa seksiä sen kaa. Aika porno akka. Toivottavasti ei loukkaannu ja laita mun perään jotain hienohelma poliiseja.
Miten te muut ajattelette Annelia noin seksiobjektina ja naisena.
No hän nyt maksaa teoistaan, mutta jotenkin miehenä nyt ymmärrän niitä naisia kun kirjoittaa tappajille ihailia kirjoituksiaan. Ne varmaankin, ku mulla perustuu enempi seksiin ja rajuun sellaseen?
Vastaukset 29
Vanhimmat
Uutena vuotena kuuluu juoda, mutta ei jouluna. Rakettien räiskyessä voit paremmin katsella kaupungin vilinässä sitä seksiobjektiasi.
http://i.imagehost.org/0007/anneli_auer_20081.jpg
mutta tämä on...
http://www.theplace2.ru/archive/eva_longoria/img/eva longoria03.jpg
Joulu mun mieltäni virkistää.
Mulla on muuten mullkku ny ihan KOVA.
Ihan selvästi hieman on perverssiä, kun se saa ..........
Miten reagoit norsun v.....n?
Sorry, juu ihan sika känissä olen. Eka kirjoittaja huomas het.
Mut jotain Annelissa on.
Ai apahus ei sais juoda ja oon just menossa Sheliille hakeen lisää.
Siis olen pervo ja outo, kiitti toinen kirjoittaja, Onneksi en homo.
Anteeksi nyt humalsanrn olotilani, mutta ihan tosissani kirjoitin ja herättelin juttua Anneli Auerista.
Mitä mieltä olette hänestä persoonana ja yleensäkin tosta tapauksestas ja mitä kaikkea se on sisältänyt, siis niinku aiemmin, syy, tapaus ja muut..
Humalsani kiriotan. Kiriotan humalsani.
Ain joskus tulee vähä niinku juotuu kiljuu.
Ain toissinan tule vähä niinku ryypätyä.
Soon site niinku känni.
kelo on ny niiku viis tai seittämätoista tai sillee ja mä olenn tosi kännnisä. siis kuma olllen juuonu virrosta salkuljetetua pirtuu. ja mun muna seisoo kooko ajjan kuma aatelen anelia. soon aneli mun rakaani.
aneli ööver om mun rakaani. raks aneli.
Ei vitu kyl määä nny oo niiikun kännnisssä. vitu. pirtuu on juannnu kokkkopäivä. ööhh.
Muta mmä rkasta siis etä mmä rakstan anneli överiä. sillä taais menä hoommat vähä överiks muta oonko se mikänihme kun sennimikin oo Överi.
Meikä sis rakstaa Aneli överriä.
Raksstatko ssinä aneli överiä?
seisooko sun kyrrpä kun katot aneli överin kuvaa?
kaikki kyrväthän jouluna seisoo
Tonttutytön pinkeää persettä ajatellessamme me miehet tunnemme Kaikkivoipaista Rakkautta kaikkia narttuja kohtaan! Siis jos joku näin ollen tuntee erektion jäykistämän molonsa johdattavan askeleet porttolaan, häntä täytyy ymmärtää. Luonnon laki, juu sii!
Mutta pitääkö meidän tuntea seksuaalista kiihkoa ynnä vetovoimaa Anneleita kohtaan (auerit ja överit), se on toinen juttu. Pitääkö meidän etsiä kysymykseen ratkaisua psykopatologiasta?
Näin joulun kunniaksi popsimme kananmunia ja syömme mämmiä ja tippaleipiä ja ryyppäämme hyvin käynyttä simaa. Sitten mietimme psykopatologisia kysymyksiä.
Mutta ennen kuin ryhdyn mietiskelemään, minun täytyy aivan ehdottomasti maistaa joululahjaksi saamaani pontikkaa. Veljeni Roudzer asuu Keski-Suomessa eräässä tyhjillään olevassa entisessä kansakoulussa ja koulun takaisessa metsikössä keittää pontikkaa. Olen jo kolmena jouluna saanut häneltä lahjaksi viiden litran pänikän pontikkaa. Tänä vuonna en ehtinyt avata lähetystä aattoiltana, sillä olin päivän mittaan juonut 2 pulloa jaloviinaa ja nukahdin jo alkuillasta.
Mutta aina parempi, koko pontikkasatsi odottaa nyt joulupäivänä juojaansa!
Joulu on meillä juhla verraton! Jätkillä kaikilla seisoo nyt molo!
Samoin juhannuksena.
Ja kaikkina muinakin päivinä.
Siis kun ajatellaan Aneli Öfveriä.
Joulu meillä on juhla ihan verraton!
Luonon laki on luonolista.
Näi me ppojat juoodan viinnaa ja olllaa kännnissä. Jasitte mee rakstetaan anelia.
Siis ninku viinaa juonu ooon tänän kaks plo koskkekorvaa. ja nym mua siis panettta. Meeitsi hake ny kaupast korilinen keskki-oluta ja juo oluta ja ajatellee Anelia. Rakstan Anelia.
Oon siis vähä ninku kännisä.
Semmosta oon kuullu puhuttavan, että tän viestiketjun alottaja on alkkoholisoitunu tosi pahasti. Se juo joka päivä viinaa kun se ajattelee niin kovasti anneli aueria. Nyt se on siis alkkohoolisti.
Ain' Annelia aattelen.
Ja kuvaansa ma kattelen,
Sitt' olutmukin kulautan
ja mulkun Kaken perseeseen hulautan.
On täällä paljon homoja,
Kaken oven takan' on pitkii jonoja.
Mun miälest toi o aika roissii tommone siis niiku pano-ajatusten aattelu.
Viestiketjun aloittaja pääsee nyt varmaan toteuttamaan unelmansa!
Ei tiedä, vaikka kuin hyvin onnistuis, jos ostaa rasian suklaakonvehteja ja varaa kukkapuskan mukaan kun lähtee sinne Ulvilan suuntaan.
Oon kuullu semmosii puheita, että toi aneli aueri niinkus on joku saakelimpalvoja.
On se kummalista kun tota saakelia palvottan.
Täälä meiläpäin ei palvota saakelia. Semmosta tapahtu vaan Ulvilasa.
Täälä meilläpäin palvotan Perrkeletä.
Eiks semmosii urheilijoitakin oo kun Ulvilan Kesä Veikot? Muta koska murhis tapahtusi joulukuusa, se EI voi olla Kesä Veikojen hommia.
Olisko itte Saatasnamma ollu hommissa?
Paljon mahtollista, sanoo veljeni Alejandro (nimi lausutaan että Alehantro).
Oon muute ehrottomast samaa mieltä ku toi hoskinssin jätkä.
Samala voi niiku tiirailla ympärileen nii että onks niikun johtolankoi.
ööö siis nniinku ääää
meinaan vaa! nii että!
tairan ollla vähä kännnisä mut eikaise ha haittaaa?
muna o aineski kova. muta oonko se ninku sekssististä? emmätie
muta kuma rakstan aneli överiä.