Olen peräkyläläinen landepaukku, vailla naista. Olisi joskus kivaa saada oikea nainen lehtikuvien asemesta. Kallet,Jallut ja Hustlerssit ovat opettaneet minua varmasti paljon, miten kaunista naista tulee kohdella.
Laittakaahan kaikki kaunottaret puh, tai sähköpostiosoitteenne näkyviin niin kohdataan!
Mulle kans?
Perttuli Y.
4
724
Vastaukset
- Ei kait siinä sitten
Niin saat varmasti hyviä neuvoja naisen pokaamiseen. :o)
http://www.youtube.com/watch?v=p5JlWDbdCQc- Perttuli Y.
Ny luistaa.
- Yrjö P.
Koska Miljonääri Jussi alkaa?
- original alte.
ei naista ole ikinä ollut.naista kaipaisin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 392427
- 581412
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...381323- 841313
- 631201
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä40939Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122818- 31761
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi23616Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan58586