kaunis nainen ruokalassa

Olipa tänään valloittavat silmät naisella työpaikan ruokalassa iltapäivällä... Sinunkin piti ohi mennen muutaman kerran vilkaista
3582
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

siellä ruokalassa ja minäkö muka vilkaisin ja pyh ja pöh

Äänestä

Siellä ruokalassa käy yksi niin ihana mies, että pakko käydä syömässä, vaikka ei olisi yhtään nälkä ;)

Äänestä

tämä siis oulussa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ruokailija kirjoitti:

Olipa tänään valloittavat silmät naisella työpaikan ruokalassa iltapäivällä... Sinunkin piti ohi mennen muutaman kerran vilkaista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu