Joko Thoors eroaa?

SUPO:n mukaan somalit suunnittelevat terroristi-iskuja Suomeen.
http://www.uusisuomi.fi/kotimaa/107984-lehdet-terroristijarjesto-tulee-suomeen

Kiitos Thoors holtittoman maahanmuuttopolitiikan tämäkin on nyt edessä.

Joko Thoors eroaa vaiko odottaako että ensin jotain tapahtuu?
4143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mainostoimisto on käskenyt Thoorsin piiloon

Äänestä
  • mihinkään eroa, saa loisavustusta 10 tuhatta euroa per kk,
    suksis Ruotsiin saatanan horo!

    Äänestä

Vaaleihin ei ole enää kauaa aikaa. RKP joutuu oppositioon ja jää sinne pysyvästi poiskuihtumiseensa asti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jo riittää rkp! kirjoitti:

SUPO:n mukaan somalit suunnittelevat terroristi-iskuja Suomeen.
http://www.uusisuomi.fi/kotimaa/107984-lehdet-terroristijarjesto-tulee-suomeen

Kiitos Thoors holtittoman maahanmuuttopolitiikan tämäkin on nyt edessä.

Joko Thoors eroaa vaiko odottaako että ensin jotain tapahtuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu