Tässä

totuus: :D HAHAHAHAHAHAHAH

http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/2011/01/1251025/somaliliiton-pj-suomessa-asuvat-somalialaiset-eivat-ole-radikalisoitumassa


Kumpaa uskoa? Supoa, vai tätä sharian kannattajaa? Hmm..... :D18
2121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Usko Annia ja Janinaa.Että Somalit kilttiä ja uutteraa kansaa.Suomessa asuvien Somalien pitää TIETYSTI kiistää siihen asti kunnes jäävät kiinni.

Äänestä

Ketä maltillista somalia voidaan syyttää siitä, että hän saa rasisteilta syytteitä terrorismista?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


teille pölvästeille kirjoitti:

totuus: :D HAHAHAHAHAHAHAH

http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/2011/01/1251025/somaliliiton-pj-suomessa-asuvat-somalialaiset-eivat-ole-radikalisoitumassa


Kumpaa uskoa? Supoa, vai tätä sharian kannattajaa? Hmm..... :D18

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu