Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Suomalaisilla naisilla

tyytväisiä, kun täällä keskikoko on n.17cm ja pienimmätkin yleensä yli 12cm.
Ajatelkaa miten paljon maailmassa on aasialaisia, joilla tutkitusti keskimitta tuo 12 ja alle 10 ihan tavallinen. Meitä 20cm omistavia sieltä ei juuri löydykään, täällä joka sadas!
Ihan turhaan mollaatte suomalaisia miehiä.
21597
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siis sama kuin Kikkelin mittaaja?

Äänestä
  • Onneksi ei aiheuttanut kompleksia, niin kuin sinulla. Toivotan pikaista paranemista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


syytä olla kirjoitti:

tyytväisiä, kun täällä keskikoko on n.17cm ja pienimmätkin yleensä yli 12cm.
Ajatelkaa miten paljon maailmassa on aasialaisia, joilla tutkitusti keskimitta tuo 12 ja alle 10 ihan tavallinen. Meitä 20cm omistavia sieltä ei juuri löydykään, täällä joka sadas!
Ihan turhaan mollaatte suomalaisia miehiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu