Onko tänä vuonna kukkaan saannu

Kunnon kyydit siltä tre kansanedustajalta tuiralta?
5314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kuka nyt voiskaan saada siltä lehmältä kyytiä, korkeintaan duracell ja ..........

Äänestä
  • Tyrkyllä ja pukeutunu ku reeberbaanin maksulliset naikkoset.niiltä ainaskin saa kyyvitkin??

    Äänestä

  • Maalaismanne., kirjoitti:

    Tyrkyllä ja pukeutunu ku reeberbaanin maksulliset naikkoset.niiltä ainaskin saa kyyvitkin??

    Älymäen ämmistä.

    Äänestä

  • Tanja vai Jutta kirjoitti:

    Älymäen ämmistä.

    Tanjalta pesää rosendahlissa.??

    Äänestä

  • Kuluu kysyä : "Käsi pystyyn, kuka on saanut tämän kevään ylioppilsta" !!

    Vanhoja muijia. yäk.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naapurin kollit. kirjoitti:

Kunnon kyydit siltä tre kansanedustajalta tuiralta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu