Vaimoni alastonkvat

Pervomies turuust

On todella kihottavaa näyttää ystävälle vaimon alastonkuvia. Ystäväni on luotettava ja hän todella kiihottuu nähdessään vaimoni kuvia. Useasti kun olemme myöhään meillä ottamassa olutta, käymme makuuhuoneessa nostamassa vaimoni peiton jolloin kaverini saa katsoa vaimoni vartaloa vain alushousut päällä. Tämä on niin kiihottavaa ja hullua.

3

7373

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kyll

      vaimos ilahtua jos tietäs sun puuhistas.

    • Koskeeko tämä sitä juhlavuosi juttua? Nätti varmaan?

    • Lähes aisuri

      Täti-vainaan mies jäi kerran kiinni meillä käydessään, kun vemputti vessassa ja hänellä oli vaimon pikkarit jalassa. Säikähti hirveästi ja vannotti etten vaan kerro kenellekään. Enhän minä, mutta laitoin "pököä pesään" myöhemmin ja mailasin hänelle vaimon alastonkuvia ja kuvia missä vaimo leikkii dildon kanssa. Kyllä on mies tyytyväinen ja niin minäkin, kun tiedän, miten hän nauttii runkatessaan vaimon kuville. Kesäisin saamme viettää aikaa hänen mökillään ja vaimoni jättää aina tarkoituksella alusasujaan näkyville esim. saunan pukuhuoneeseen. Pidän huolen, että me olemme ensin vaimon kanssa saunassa. näin hän saa mahdollisuutensa nautintoihin. Olen kysynyt vaimolta,että entä jos mies haluaa sänkyyn, suostuisiko hän siihen? -Hmmm ehkä... Hän vastasi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      58
      1656
    2. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      365
      1162
    3. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      137
      940
    4. Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?

      Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu
      Suomussalmi
      14
      784
    5. Voisit nainen joskus vastata minulle

      Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.
      Ikävä
      63
      622
    6. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      41
      598
    7. Päälle hautaus?

      Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa
      Lieksa
      90
      558
    8. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      46
      542
    9. On tuota ikäeroa meillä kyllä aivan liian paljon

      Etsi samanikäistä kuin olet, niin minäkin.
      Ikävä
      45
      498
    10. Mies Naiselle pyydän...

      älä satuta minua.
      Ikävä
      47
      485
    Aihe