1. tissit vai perse? iso(t) vai pieni(t)
2. Oletko pettänyt kumppaniasi? oliko tuttava vai ihan vieras,jäikö yhteen kertaan vai seurasiko siitä suhde?
kysymys miehille?
9
2750
Vastaukset
- Topi
Tissejä katsoo ekana ja sitten persettä.
Koko molemmissa ei ole ratkaiseva, koko
olemus ratkaisee.
Olen pettänyt ja syntyi suhde, jossa naiskenneltiin, mutta ei rakastuttu.
Edelleen sydänystäviä, panot harvemmin.
Vieras oli - alkuun... - "Arkkitehti"
Tissit on yleensä ne jotka helpoimmin osuu katsekenttään... siis jos vaihtoehtoina on tosiaan vain tissit / perse. Tissien koosta: Ok, isoihin kiinnittää ehkä helpommin huomion mutta niiden viehätys menee ohi suunnilleen kolmessa minuutissa, varsinkin jos ne on jotenkin ylisuuret. Joillekkin naisille pienet tissit sopivat ehdottomasti paremmin kuin isot ja ehkä toisille naisille taas päinvastoin...kaikki riippuu naisesta. Tavallinen, erityispiirteitä vailla oleva rakennus, olkoon sen ovi kuinka pramea tai juhlava, ei muuta luonnettaan juurikaan siitä mitä se itse rakennuksena edustaa. Rakennus joka on muodoltaan hieno ja piirteiltään sopusuhtainen ei taas puolestaan voi menettää viehätystään yhden oven tai muutaman yksityiskohdan takia...ja nyt puhun vasta vain ja ainoastaan ulkomuodosta.
Olen pettänyt kumppaniani kerran puolitutun kanssa. Tilaisuuden tullessa toistamiseen samaisen naisen kanssa huomasin, etten halunnutkaan sitä enää. Ei syntynyt suhdetta, ei edes minkäänlaista ystävyyssúhdetta. Voisin luonnehtia tapahtuneen kertakäyttöiseksi ja eläimelliseksi seksiksi. - sed
1. Peppu ja pienet.
2. En ole - mies 50+
kuin kauan tää jatkuu no niin pornolehtiäkin myydään vuodesta toiseen ja aina samat jutut,no tissit tai perä riippuu kummasta suunnasta katselee,edestä vai takaa,ja riippuu siitä katsooko omaa muijaa kylillä verkkosukkahousut jalassa minimekossa vai jotain horatsua,niin siinäkin on pikku ero,kyllä rinnat on makeet ku nännnit nöpöttää ku nortin jämät,oikeen rakettirinnat kiinnittää kyllä huomion,mutta loppupelissä olkoon vaik minkänäköinrn misu niin kyllä se ihminen niiden kuorien sisällä on se joka sanoo viimeisen sanan ja se on yleensä meiksille EI.Joskus tuntuu että eikö muijilla ole tosiaan muuta mielessä kuin olla hyvän näköisiä,sit ku menee naimisiin niin jo on aamulla sukat makkaralla!
- Antti
Petin entistä ja enkä kadu! Muuta kuin että petin! Mutta sitä hetkeä en kadu! Löysin kerran elämäni naisen jolla oli tissit kuin Pamelalla ja kaunis kuin mikä!!
- reino
reilu perse on parasta. tisseihin en juurikaan kiinitä huomiota. ne ovat lapsen imettämistä varten. munkaa menis isotissinen hukkaan. olemus loppujen lopuksi ratkaisee, niinku joku jo tokas.
- Vilkku Valo
no isot tissit of course..
en ole pettänyt kumppaniani koskaan. - en kerro
kuuluu sulle
- mies
1.Parhaat naiset ovat niin kutsutun suomalais-ugrilainen geenin omaavia rotu-yksilöitä; Iso perse ja Pienet tissit!
2.En ole enkä petä!
Niin ja jatkeeksi ON aivan turha alkaa avautumaan kuinka lihavia ja rumia suomalaiset miehet ovat; jos ei kelpaa niin muuttakaa lutkat turkkiin, siellähän niitä karvakäsiä riittää!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1982747Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1582465Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061152- 64941
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait246860Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a21853Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies93820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka290811Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22738Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93719